صلاحیت ۲۱۶ داوطلب انتخابات مجلس در چهارمحال و بختیاری در هیات‌ های اجرایی تایید شد

رییس ستاد انتخابات و معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی چهارمحال و بختیاری از تایید صلاحیت ۲۱۶نفر از داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیات‌های اجرایی خبر داد.

جعفر مردانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ۴ نفر از داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پیش از بررسی صلاحیت آنها در هیاتهای اجرایی، از داوطلبی نمایندگی مجلس به صورت کتبی اعلام انصراف دادند.

وی گفت:در این حال، بررسی صلاحیت ۲۲۶ داوطلب انتخابات مجلس یازدهم در هیاتهای اجرایی استان براساس قانون و زمان تعیین شده مورد بررسی قرار گرفت ، که در نهایت براساس استعلامات صورت گرفته صلاحیت ۱۰ نفر به تایید هیات‌های اجرایی نرسید.

به گفته وی، صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از طریق فرمانداری‌های  به آنان روز چهارشنبه بیست و هفتم(۲۷) آذرماه اعلام میشود.

وی گفت: براساس قانون، داوطلبانی که صلاحیت آنان تایید نشده می‌توانند از ۲۸ آذرماه به مدت ۴ روز مراتب اعتراض خود را به هیات نظارت انتخابات در استان اعلام کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، شرایط استان آماده برگزاری یک انتخابات سالم، امن و حداکثری است.

مردانی افزود: ستاد انتخابات استان از اردیبهشت ماه آغاز به کار کرد و با تشکیل ۶ کمیته زیرمجموعه آمادگی و بسترهای لازم را برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فراهم کرده است.

46

کد خبر 1332590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =