خطیبی استقلال را دبل کرد!

تیم استقلال که بازهم استراماچونی در اختیار نداشت در یک بازی نه چندان خوب مقابل ماشین سازی در خانه شکست خورد و صدر جدول را به سپاهان تقدیم کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال که برای سومین هفته پیاپی بدون حضور سرمربی اش به زمین می رفت بازی را هجومی آغاز کرد و چند موقعیت هم خلق کرد تا اینکه در دقیقه 20  پاس در عمق علی کریمی به بین مدافعان ماشین‌سازی و شوت زمینی شیخ دیاباته به تیرک عمودی دروازه ماشین‌ سازی اصابت کرد و تبدیل به گل شد. در ادامه باز هم توپ و میدان در اختیار استقلالی ها بود ولی ماشین سازی روی یک ضد حمله که با اشتباه مدافعین استقلال هم همراه بود توانست با پاس به بیرون زیبا ی علی آل‌کثیر و ضربه محمد قادری به گل تساوی برسد. پس از این گل هر دو تیم موقعیت هایی را داشتند و تیر دروازه دو تیم هم به لرزه درآمد ولی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا نیمه اول با تساوی یک - یک به اتمام برسد. در لحظات پایانی نیمه اول برخوردی بین دانشگر و لک اتفاق افتاد که در این صحنه مدافع استقلال ضربه‌ای به صورت دروازه‌بان ماشین‌سازی زد که موجب درگیری شد تا هر دو بازیکن در این صحنه کارت زرد بگیرند.

در آغاز نیمه دوم روزبه چشمی با بی‌احتیاطی تکل بدی روی پای بابک مرادی در محوطه جریمه استقلال زد تا ماشین‌سازی صاحب ضربه پنالتی شود. ضربه پنالتی ماشین سازی را احمدرضا زنده روح برخلاف جهت حرکت حسین حسینی وارد دروازه استقلال کرد. در ادامه استقلال تلاش زیادی برای جبران نتیجه کرد ولی دفاع چند لایه ماشین سازی فرصت چندانی به آبی ها نداد. تیم تبریزی روی ضدحملات هم خطرناک بود و چند موقعیت نصفه و نیمه خلق کرد. مهمترین موقعیت استقلال در نیمه دوم را هم تبریزی در مقابل دروازه خالی از دست داد تا استقلال بدون سرمربی خود مقابل ماشین سازی دو بر یک شکست بخورد و رسول خطیبی استقلال را دبل کند و آبی ها پس از هفته های طولانی بار دیگر طعم شکست را بچشند.

255 41

کد خبر 1333048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =