۰ نفر
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
مقصران رفتن استراماچونی فرار نکنند

امیرحسین صادقی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال پس از شکست این تیم مقابل ماشین سازی گفت: حالم از فوتبالی که به خاطر یک ضربه علیه بازیکنن فحاشی می‌کنند، به هم می‌خورد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی پس از شکست استقلال مقابل ماشین‌سازی در مورد اینکه امتیازات از دست رفته در پایان فصل به ضرر استقلال می‌شود، اظهار داشت: مدتی قبل هم گفتم که استقلال به حاشیه می‌رود. یک مربی برود و نیاید یا برگردد این‌ها فرقی به حال باشگاه یا یکسری افراد نمی‌کند، اما هوادار خون دل خورده است. اگر استراماچونی ان‌شاءالله و به حق امام زمان بیاید من می‌ترسم از این شرایط و جوی که برای باشگاه و هوادار استقلال رخ می‌دهد و کار استراماچونی صد برابر سخت‌تر شده است. همه توقع دارند که استراماچونی استقلال را قهرمان ایران و آسیا کند. خود استراماچونی هم این شرایط را می‌داند که چقدر سخت است.
وی افزود: خوشبختانه وزارت ورزش چند روزی است که در این مسائل تکان می‌خورد و سفیر در ایتالیا با استراماچونی جلسه می‌گذارد. گرهی که می‌توانستند با دست انجام دهند الان با دندان و چاقو و شمشیر باز می‌کند. امیدوارم این وسط کسانی که باعث این اتفاق شدند فرار نکنند. مطمئن باشند یک جایی گیر می‌افتند. حالا قرار است شکایت کنند یا نه، نمی‌دانم، اما من زبانش را دارم و می‌گویم. به خاطر همین زبان تلخم از استقلال جدا شدم و همه هم شاهد هستند. نه به خاطر پول از استقلال رفتم و نه زیر حرف زور می‌روم.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد: من بچه کفاش هستم و ریگی به کفشم نیست، چون کتانی پایم است. یاد گرفته‌ام که از حقم دفاع کنم.
وی در مورد اینکه داوری مسابقه چطور بود، گفت: مگر من داور هستم. اینکه می‌گویم پیشکسوت من دوست ندارم و بازیکن اسبق این تیم بودم و امروز آمدم که بازی را نگاه کنم و کلی هم لذت بردم. یکسری خاطرات زنده شد، اما دقیقه ۹۶ حادثه‌ای که نباید برای یک بازیکن اتفاق بیفتد، افتاد و اینکه بخواهند با یک ضربه در این فوتبالی که بالا و پایین زیاد دارد، فحش بدهند حالم از این فوتبال به هم می‌خورد.

255 41

کد خبر 1333054

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =