غلامپور: مدیریت قبلی در حق استقلال ظلم کرد

مربی تیم فوتبال استقلال درباره حضور یا عدم حضور بازیکنان امید استقلال در دیدار با سپاهان عنوان کرد: اگر بازیکنان امید بمانند محروم می شوند و ما آنها را در اختیار تیم امید می گذاریم.

 بهزاد غلامپور با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ماشین سازی گفت: بازیکنان در شرایط سخت نمایش خوبی داشتند. امروز داوری با ما مهربان نبود. حریف دو موقعیت داشت و داور می توانست پنالتی اعلام نکند. در غیبت سرمربی بازیکنان در 3 دیدار زحمت کشیدند. از آقایان دانشور و مصطفوی تشکر می کنم که در روزهای بی کسی استقلال تیم را تا اینجا کشیدند و بیشتر از این نیز موضوع مربوط به باشگاه است.

او در بخش بعدی صحبت های خود درباره مشکلات این باشگاه تصریح کرد: این مشکلات به مدیریت قبلی باز می گردد. باید اقداماتی انجام می شد که مربی از تیم نرود. وقتی شرایط ایده آل نباشد، مربی می رود. درباره رفت و برگشت استراماچونی باید آقای خلیل زاده صحبت کنند. مدیریت قبلی در حق بازیکنان ظلم بزرگی انجام داد.

غلامپور در پاسخ به این سوال که آیا استراماچونی باز خواهد گشت، بیان کرد: نمی دانم ایشان به تهران باز می گردد یا نه و باید آقای خلیل زاده پاسخ دهد.

او درباره احتمال لغو دیدار با سپاهان تصریح کرد: ما تا این لحظه می دانیم که دوشنبه باید برابر سپاهان بازی کنیم. بیشتر از این اطلاعی ندارم و بازیکنان برای بازی آماده هستند.

وی در پایان درباره حضور یا عدم حضور بازیکنان امید استقلال در دیدار با سپاهان عنوان کرد: اگر بازیکنان امید بمانند محروم می شوند و ما آنها را در اختیار تیم امید می گذاریم. از ابتدا گفته بودند که بازیکنان امید به تیم ملی می روند و بازی جام حذفی برگزار می شود.

255 41

کد خبر 1333057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =