استقبال مخاطبان از قصه‌گویی عمو قناد و خاله سارا

قصه‌گویی مجید قناد و سارا روستاپور، دو چهره تلویزیونی برنامه‌های کودک و نوجوان در کانون پرورش فکری، مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قصه‌گویی مجید قناد و سارا روستاپور و اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی با داوری چهره‌هایی چون ایرج طهماسب، رویا نونهالی، آزیتا حاجیان، بهرام شاه‌محمدلو و حمیدرضا شاه‌آبادی، از جمله برنامه‌های روز جمعه (۲۹ آذر)  بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی بود.

نخستین بخش کارگاه این جشنواره از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۱ برگزار شد و سپس از ساعت ۱۱:۳۰ پس از قصه‌گویی سارا روستاپور، اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی آغاز شد. این اجراها در چهار بخش با حضور قصه‌گویانی از آذربایجان شرقی، ایلام، یزد، قزوین، بوشهر و... روی صحنه رفتند.

مجید قناد هم ساعت ۱۷ به عنوان یکی از مهمانان ویژه جشنواره با حضور روی صحنه به قصه‌گویی پرداخت که با استقبال جمع زیادی از مخاطبان روبه رو شد.

جشنواره قصه‌گویی در روز جمعه، برگزاری پنل تخصصی «فرزندپروری با رسانه‌های قصه‌گو» را نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در دستور کار خود داشت.

 بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

۵۷۲۴۵

کد خبر 1333322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =