کالدرون:حقیقت را در صفحه اینستاگرام می‌گویم/هر بازی برای ما مثل یک فینال است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند پیروز شوند.

گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از بازی با نساجی گفت:« برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند پیروز شوند. ما با تواصع و جدیت همیشگی بازی خواهیم کرد و می خواهیم نیم فصل را با برد تمام کنیم. همانطور که در ابتدای فصل با برد شروع کردیم.»

او این را گفت و درباره قراردادش ادامه داد:«این اتفاقی است که شش ماه پییش افتاده است و نمی‌خواهیم درباره آن صحبت کنیم و فقط می‌خواهم به بازی فکر کنم.من از شرایط امروز تیم خیلی راضی هستم. بعضی از سختی‌ها طبیعی بود که وجود داشته باشند و بعضی مشکلات هم غیر عادی بود ولی با آن مواجه شدیم. خوشحالم جانشین مربی‌ای هستم که موفقیت‌های زیادی برای تیم به ارمغان آورده است. اینکه فلسفه جدیدی به تیم بیاید زمان می‌برد. وقتی شما مسئولیت تیمی را بر عهده داشته باشید که قبلا قهرمان بوده، آوردن فلسفه جدید زمان‌بر است. رابطه خوبی بین و من و بازیکنان وجود دارد و من از این بابت خوشحالم. ما هدف مربی قبلی را دنبال می‌کنیم و آن این است که قهرمان شویم. من این چالش را پذیرفتم چون می‌دانستم این بازیکنان وقتی سه بار قهرمان شدند می‌توانند قهرمانی چهارم را به دست آورند.»

سرمربی پرسپولیس درباره گلایه هایی که از باشگاه دارد هم حرف زد و گفت:« متاسفانه کسانی هستند که حقیقت را بیان نمی‌کنند. من در این مدت سکوت کردم چون می‌خواستم به کارم ادامه دهم و روی هدفم متمرکز باشم. هدف من ایجاد یک تیم جدید بود و به خاطر این از مسائل شخصی خود حرف نمی‌زنم. آنها می‌خواهند تمرکز من به هم بخورد و باعث نگرانی من شوند. بعد از بازی در این رابطه بیشتر حرف می‌زننم چون بازی پیش برای من در اولویت است. من شش ماه تلاش کردم که تیم ثبات داشته باشد و ما به این هدف رسیدیم.من این را نمی‌پذیرم که باعث عدم رضایت من بشوند. من دوست دارم به کارم در تیم ادامه دهم و شرایطی را مطرح خواهم کرد. ما یک تیم عالی داریم و برای ادامه کار نیاز به چند بازیکن و یک سازمان‌دهی جدید داریم. من آرامش خود را حفظ کردم و آنها نتوانستند آرامش من را به هم بزنند. فردا می‌خواهیم یک خوشحالی خوب را به هواداران بدهیم. ما شادی‌های تیم را در بازی‌های بیرون از خانه داشتیم. ما با نهایت احترام به تیم حریف می‌خواهیم بازی را ببریم و هواداران خود را خوشحال کنیم.»

او درباره مطلبی که در صفحه اینستاگرامش منتشر شد و اینکه شایعه شده بود شخص دیگری صفحه او را مدیریت می‌کند گفت:« صفحه شخصی من توسط خودم و پسرم کنترل می‌شود. ترجمه فارسی آن مطلب هم با تایید من انجام شده است. متاسفانه دروغ‌هایی گفته می‌شود که من با مردم فاصله بگیرم. من از هواداران می‌خواهم صفحه شخصی من را دنبال کنند. من حقیقت را آنجا بیان می‌کنم. باعث تاسف است که این دروغ بچرخد که شخص دیگری صفحه من را مدیریت می‌کند.»

251 251

کد خبر 1335514

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =