۰ نفر
۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
روزهای سخت مهدی تاج در فدراسیون

مهدی تاج در ماه‌های اخیر به خاطر حواشی مربوط به مارک ویلموتس شرایط سختی را تجربه کرده و همین موضوع و فشار کاری بالایی که داشته باعث شد در بیمارستان بستری شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در روزهای اخیر اخباری درباره مشکلات قلبی مهدی تاج و بستری شدن او به گوش رسید که اخبر زیادی مبنی بر توصیه پزشکان درباره فعالیت‌های او را در پی داشت. رییس فدراسیون فوتبال قبلا هم سابقه مشکلات قلبی و بستری شدن در بیمارستان را دارد و این اولین بار نیست. به طور مثال او پس از بازی برگشت ایران و کره جنوبی در مقدماتی جام جهانی 2010 و ماجراهای بین دو نیمه آن هم بستری شده بود، یا یک بار وقتی برای مذاکره با فاتح تریم به ترکیه رفته بود دچار این مشکل شده بود و یک بار هم پیش از جام جهانی و مشکلات کارلوس کی‌روش در شرایط مشابهی قرار گرفت. اساسا وقتی در فوتبال مشکلاتی به وجود می‌آید و فشار کاری زیاد است، مشکلات قلبی تاج هم عود می‌کند.

در ماه‌های اخیر هم تاج به خاطر مشکلات تامین پول مارک ویلموتس و بحث‌های مربوط به فسخ قرارداد او روزهای سختی را تجربه است. علاوه بر این او نایب رییس afc است و چند ماهی هم تا انتخابات فدراسیون باقی‌مانده و تاج علاقه زیادی دارد و برای دوره بعدی هم رییس فدراسیون باقی بماند. از وزارت ورزش و احتمالا هیئت‌های فوتبال استان‌ها هم برای انتخابات گزینه‌های خود را خواهند داشت که باید دید در نهایت رییس بعدی فدراسیون چه کسی خواهد بود. در این بین اخباری که این روزها مبنی بر کناره‌گیری تاج و حضور اسلامیان به جای او شنیده می‌شود بسیار عجیب است و باید دید یک نمایش جدید بوده یا در پشت پرده خبرهایی است.

255 41

کد خبر 1335701

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =