کنترل قیمت‌ها در شهرستان‌ها نیز مورد توجە جدی قرار بگیرد

استاندار کردستان تاکید کرد کە کنترل قیمت‌ها و افزایش بازرسی‌ها از سطح بازار تنها در مرکز استان نباشد و در شهرستان‌ها نیز مورد توجه جدی قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، بهمن مرادنیا در بیست و ششمین کارگروه تنظیم بازار استان کردستان با بیان اینکه گزارش هایی از گران فروشی در سطح بازار دریافت کرده است، اظهار داشت: قیمت کالاها در بازار باید کنترل شود و با افزایش قیمت کالاها بصورت غیر متعارف و خارج از قاعده جلوگیری شود و لازم است در این خصوص اداره تعزیرات جدی تر وارد عمل شود.

وی در ادامه سخنان خود به افزایش تولید گوشت قرمز در استان اشاره کرد و گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که تولید کنندگان گوشت قرمز با ضرر و زیان مواجه نشوند و راه صادرات دام فراهم گردد.

مرادنیا افزود: عمده تسهیلاتی که در بخش اشتغال پایدار پرداخت شده به تولید گوشت قرمز اختصاص یافته و اگر مجوز صادرات آن تولیدت فراهم نشود بازگشت تسهیلات نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

استاندار کردستان ادامه داد: با توجه به در پیش بودن سال نو و افزایش تقاضا برای گوشت قرمز، لازم است از تولیدات استان گوشت قرمز به اندازه کافی ذخیره سازی شود.

وی همچنین به مدیران و دست اندرکاران حوزه تنظیم بازار تاکید کرد که بشدت با افزایش غیر اصولی و سودجویانه کالاها برخورد شود و از هم اکنون نیز کود بهاره کشاورزان به اندازه کافی تامین شود.

46

کد خبر 1335933

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =