دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای لوازم خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۴۲ کن از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای لوازم خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

 سرهنگ محمد کمیجانی رئیس کلانتری ۱۴۲ کن با اشاره به دستگیری ۲ سارق سابقه دار لوازم خودرو، گفت: نیمه‌های شب اواخر هفته گذشته تیم گشت انتظامی کلانتری ۱۴۲ کن هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری به یک دستگاه خودروی سواری پراید فاقد پلاک عقب و جلوی خودرو برخورد می‌کند و مدتی خودروی را تحت مراقبت خود قرار می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه راننده خودرو در نزدیکی یکی از خودروهای پارک شده در کنار خیابان متوقف و سرنشین خودرو از آن پیاده می‌شود، گفت: با شروع به ارتکاب متهمان تیم عملیات کلانتری به سرعت وارد عمل شدند و سرنشین خودرو را در یک عملیات پلیسی دستگیر می‌کنند.

این مقام پلیسی عنوان کرد: راننده خودرو نیز با مشاهده گشت انتظامی کلانتری از محل متواری و عملیات تعقیب و گریز متهم آغاز می‌شود.

کلانتر محله کن با بیان اینکه راننده متواری هنگام فرار از محل به یک دستگاه خودروی دیگر برخورد می‌کند، افزود: پس از مدتی تعقیب و گریز، خودروی متهمان متوقف و راننده متواری دستگیر می‌شود.

سرهنگ کمیجانی ابراز داشت: در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی زیادی لوازم داخل خودرو از قبیل باند و ضبط و ... کشف و متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری ۱۴۲ کن منتقل می‌شوند.

وی افزود: هر دو متهم در کلانتری به یکصد فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف و اظهار داشتند که در نیمه‌های شب در غرب پایتخت حاضر می‌شدند و با سوء استفاده از تاریکی هوا لوازم داخل خودروها را سرقت می‌کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان ۳۵ و ۴۰ ساله و سابق بر این یا همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند، اضافه کرد: هر دو متهم برای شناسایی مال باختگان و مالخران با دستور قضائی در اختیار ماموران کلانتری قرار دارند.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1336880
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =