استیلی: امیدوارم استعفای تاج به تیم امید ضربه نزند

سایت فدراسیون فوتبال نوشت: سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان ابراز امیدواری کرد، اتفاقات پیش‌آمده برای فدراسیون فوتبال به بهترین شکل طی شده و تیم امید در آستانه مسابقات انتخابی المپیک متضرر نشود.

حمید استیلی با اشاره به اعلام فهرست نهایی بازیکنان تیم فوتبال امید گفت: از نخستین روزهایی که کارم را در تیم امید آغاز کردم با هر عنوانی تلاش کردم خدمت‌گزار این بچه‌ها باشم و خودشان در این میان بهترین شاهد هستند که هیچ تفاوتی بین بازیکنان مختلف قائل نبودم. بسیاری از این بچه‌ها در بازی‌های آسیایی جاکارتا همراه ما بودند، بسیاری در مرحله مقدماتی و خیلی‌ها در تمرینات آمدند و به هر دلیل نتوانستند امروز در فهرست نهایی ما قرار بگیرند. با این وجود تمام نفراتی که در این مدت حتی یک روز در کنار تیم امید بودند عضو این تیم محسوب می‌شوند و ان‌شاءالله در صورتی که صعود به المپیک محقق شود تمام آنها در این افتخار سهیم هستند. من شب گذشته در فرودگاه هم با بچه‌ها صحبت و از آنها تشکر کردم که در این مدت کنار ما بودند.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره شاخصه‌های انتخاب 23 بازیکن نهایی تصریح کرد: من و دستیارانم صادقانه و بدون تعارف در مورد همه‌ی موضوعات صحبت کرده‌ایم و وجدان‌مان آسوده است که به جز شایستگی فنی و اخلاقی هیچ عامل دیگری در این انتخاب دخیل نبوده است. بارها گفتم سخت‌ترین کار انتخاب فهرست نهایی است، چون واقعاً در بعضی از پست‌ها فاصله فنی بسیار کم بود، اما به هیچ چیزی به جز شایستگی فنی و اخلاقی بازیکنان در این انتخاب توجه نکردیم و تلاش کردیم بهترین و آماده‌ترین بازیکنان در فهرست نهایی قرار بگیرند. بعضی از بچه‌ها از دو سال پیش کنار ما بودند و در مسابقات مختلف و حتی در صعود به مرحله نهایی کمک کردند، اما امروز بعضی از نفراتی انتخاب شدند که در شرایط مسابقه قرار داشتند و در بازی‌های لیگ شایستگی و عملکرد خودشان را به خوبی نشان دادند. انتخاب بین این نفرات واقعاً سخت بود و عبور از نام بعضی از بازیکنان برای خود من مشکل بود، اما تلاش کردیم منصفانه و منطقی تصمیم‌گیری کنیم. به عقیده من هر انتخابی ممکن است اشتباهاتی داشته باشد که امیدوارم این فهرست با کمترین اشتباه تنظیم شده باشد.

استیلی پیرامون علت خروج نام یونس دلفی از لیست بازیکنان تیم امید نیز گفت: دلفی بازیکن بسیار خوب و شایسته‌ای است که در مسابقات زیادی کنار ما بود، اما آقایان خانلری و دکتر شهاب از کمیته پزشکی به من اعلام کردند براساس اعلام پزشک باشگاه شارلوا ایشان مصدوم است و حتی در سه هفته گذشته تمرین نداشته است. به هر صورت من با خود دلفی صحبت کردم که گفت مصدومیتش رفع شده با این وجود از او خواستیم در تهران حاضر شود و تست‌های آمادگی جسمانی و پزشکی را پشت سر بگذارد که متأسفانه باشگاه شارلوا با این درخواست مخالفت کرد و دلفی نتوانست به تهران بیاید. این موضوع برای ما اهمیت زیادی داشت، چرا که نمی‌توانستیم روی انتخاب نفرات با وجود مصدومیت ریسک کنیم. سعی کردیم آماده‌ترین بازیکنان را بر مبنای تست‌ها و حضور در شرایط مسابقه انتخاب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان در پایان گفت: شرایطی که در این روزهای اخیر پیش آمده و اتفاقات فدراسیون شوک بزرگی به ما وارد کرد و واقعاً تحت تاثیر این اتفاق قرار داریم. آقای تاج در این مدت همیشه حامی تیم امید بود و البته در حال حاضر هم نگرانی‌هایی برای وضعیت تیم داریم. خود من از صبح در فدراسیون و مرکز ملی فوتبال حضور دارم و بعد از سفر هنوز به منزل نرفتم. امیدواریم این شرایط و اتفاقات به بهترین شکل طی شود و تیم امید در آستانه رویداد مهم آسیایی متضرر نشود.

256 43

کد خبر 1336887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
  2
  منظورش خودشه . میترسه نفر جدید برکنارش کنه
 • IR ۱۷:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۹
  17
  دنبال بهانه می گردی خخخخ
 • فوتبالی IR ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
  60
  سلام. بهانه جوئی شروع شد