شفاف‌سازی پدر بازیکن اردنی فولاد خوزستان درباره اتفاقات رخ داده

مهر نوشت: پدر «انس بنی یاسین» بازیکن اردنی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مشکلات پیش آمده برای این بازیکن شفاف سازی کرد و گفت: ممکن است انس قراردادش را با فولاد فسخ کند.

انس بنی یاسین مدافع اردنی که این فصل به فولاد خوزستان پیوست، در حالی بعد از دریافت پولش از فولاد قصد داشت ایران را ترک کند که به خاطر همراه داشتن بیش از حد مجاز ارز، ممنوع الخروج شد.

در این بین بعضی از رسانه های اردنی خبر از بازداشت این بازیکن دادند و حتی شاهزاده «علی بن حسین» رئیس فدراسیون فوتبال اردن مدعی شد ایرانی ها اجازه نمی دهند که بنی یاسین به کشورش برگردد و باشگاهی که در آن بازی می کند پولش را پرداخت نمی‌کند.

این در حالی است که «ولید بنی یاسین» پدر انس تمام این مسائل را تکذیب و تاکید کرد که مشکل پسرش فقط در فرودگاه بوده و ممکن است با تاخیر به اردن برگردد.

ولید بنی یاسین در این ارتباط به شبکه «المملکه» گفت: پسرم صحیح و سالم است و همه چیز خوب پیش می رود. انس در هتل است و مشکلی با باشگاهی که در آن بازی می کرد (فولاد خوزستان) ندارد و ارتباط خوبی با این باشگاه دارد.

پدر بازیکن فولاد خوزستان ادامه داد: انیس قصد داشت پولی بیش از حد مجاز به اردن بیاورد. او ممکن است بازگشتش به اردن را به تعویق اندازد و ممکن است قراردادش را با فولاد فسخ کند.

مسئولان وزارت خارجه اردن هم اعلام کرده اند که سفیر اردن در ایران با انس دیدار کرده است.

انس بن یاسین از جمله بازیکنانی بود که در نیم فصل اول نتوانست رضایت فنی جواد نکونام سرمربی فولاد را جلب کند و به احتمال زیاد در نیم فصل دوم دیگر در فولاد نخواهد ماند.

۴۶

کد خبر 1337260

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =