نتیجه خون سردار سلیمانی نابودی اسرائیل است

مهر نوشت: امام جمعه خرمشهر گفت: اگر خون شهید حججی به نابودی داعش انجامید، نتیجه قطعی خون مطهر سردار قاسم سلیمانی نابودی اسرائیل خواهد بود.

حجت الاسلام محمد جواد عادل پور در خطبه‌های نماز جمعه در مسجد جامع خرمشهر ترور سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی را اعلام جنگ علیه جبهه مقاومت دانست

امام جمعه خرمشهر گفت: آمریکا با این اقدام جنایت‌کارانه علیه جبهه مقاومت اعلام جنگ کرده است و باید منتظر مشت گره کرده و ضربه سخت جبهه مقاومت باشد.

وی افزود: گروه این اقدام بیانگر سردرگمی آمریکا برای مقابله با جبهه مقاومت بود و ناشی از شکست‌های مستمر از سوی جبهه مقاومت است اما باید بداند با همین اقدام ضربه سختی را به خود وارد خواهد کرد.

حجت الاسلام عادل پور انتقام سخت جبهه مقاومت به اقدام تروریستی شب گذشته آمریکا که به شهادت سردار سلیمانی و چند تنی از فرماندهان حشد الشعبی انجامید را فرمان ولی امر مسلمین اعلام کرد و اظهار کرد: به استناد سخن ولی امر مسلمین، زمانه بزن و در رو گذشته است و جبهه مقاومت انتقام سختی از آمریکا خواهد گرفت.

وی افزود: شهید سلیمانی چهره بین‌المللی است و همه پایگاه مقاومت خون‌خواهی او هستند و با اعلام دستور ولی امر مؤمنین همه جبهه مقاومت مأمور ضربه زدن به آمریکاست.

امام جمعه خرمشهر از انتقام زود هنگام به حمله تروریستی شب گذشته خبر داد و اظهار کرد: انتقام نزدیک است و همه ما منتظر هستیم.

وی تأکید کرد حرکت انتقامی جبهه مقاومت بر اساس صبر راهبردی و منطق راهبردی خواهد بود.

حجت الاسلام عادل پور با بیان اینکه آمریکا بداند خون هر شهیدی که به زمین می‌ریزد اثر مثبت بر پیروزی مقاومت دارد، تأکید کرد و پیروزی در دوران‌های مختلف اعم از پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و جنگ ۳۳ روزه را نتیجه خون شهدا دانست.

وی در ادامه گفت: شهدا و آرزوی شهادت آموزه ملت ایران است و ملت ایران نام سردار سلیمانی را بزرگ خواهد داشت و این چیزی است که آمریکا از آن بی اطلاع است.

شب گذشته طی حمله تروریستی هوایی آمریکا خودروی حامل سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس مورد اصابت قرار گرفت و به شهادت وی انجامید. ابومهدیالمهندس معاون حشد الشعبی و ۱۰ تن دیگر در طی این عملیات به شهادت رسیدند. رهبر انقلاب طی پیامی به این اتفاق واکنش نشان داد و سه روز عزای عمومی اعلام کرد. این اتفاق که ساعت یک بامداد رخ داد به واکنش برخی سیاسیون از کشورها نیز انجامید.

۴۶

کد خبر 1338271

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =