۰ نفر
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۰
فروشنده کوکائین در دام پلیس

مهر نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد و گفت: از این خرده فروش ۱۱۴ گرم کوکائین کشف شد.

سرهنگ محمد بخشنده گفت: با اعلام شکایت و انتقاد تعدادی از شهروندان در منطقه شهرک غرب مبنی بر فعالیت پنهانی فردی از اهالی این محل مبنی بر خرده فروشی مواد مخدر، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و بررسی موضوع در دستور کار پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت ادامه داد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت، این فرد با همکاری دو تن از همدستانش محل سکونتش را محل تردد تعدادی افرادی مشکوک قرار داده و مشغول به توزیع مواد مخدر است، نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: مراقبت‌های ویژه پلیسی آغاز شد و تیمی از مأموران پایگاه دوم برای دستگیری متهم اعزام شدند و در یک عملیات پلیسی موفق شدند متهم را در مخفیگاهش بازداشت و مقدار ۱۱۴ گرم کوکائین از مخفیگاهش کشف کنند.

بخشنده در پایان با اشاره به اینکه مأموران اعزامی موفق شدند در این عملیات علاوه بر متهم اصلی پرونده دو همدست وی را نیز دستگیر کنند، اضافه کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر سه متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

۲۳۵۲۳۲
کد خبر 1339554

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =