زمین گیر شدن سوداگران مرگ با ۲۹۰ کیلوگرم تریاک در اصفهان

جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری ۲ سوداگر مرگ که در حال انتقال محموله مواد مخدر تریاک به وزن ۲۹۰ کیلوگرم بودند در عملیات ضربتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از  پایگاه خبری پلیس اصفهان، سرهنگ حسین حسین زاده  با بیان این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان با اشرافیت اطلاعاتی خود مطلع شدند ۲ نفر از قاچاقچیان مواد مخدر قصد انتقال یک محموله تریاک از مرزهای شرقی کشور به سمت اصفهان را دارند که بلافاصله رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در این راستا ماموران با رصد و کنترل خودروهای عبوری در منطقه شرق استان موفق شدند ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ حامل مواد افیونی را شناسایی و در یک اقدام هوشمندانه آنها را متوقف کردند.

سرهنگ حسین زاده خاطر نشان کرد: در این عملیات طی بازرسی به عمل آمده از  این خودروها ۲۹۰ کیلوگرم تریاک کشف و ۲ قاچاقچی حرفه ای و سابقه دار که این مقدار مواد را از مرزهای شرقی کشور بارگیری کرده بودند دستگیر و همراه با پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان، اظهار داشت: تحقیقات پلیس نشان می دهد، بیش ترین افراد زندانی که در زندان به سر می برند به نوعی با پدیده شوم اعتیاد در ارتباط هستند و از طرفی ریشه بیش از ۷۰ درصد جرایم و آسیب های اجتماعی همچون طلاق نیز به مواد مخدر مربوط می شود بنابراین نیامند اجتماعی کردن مبارزه با این پدیده شوم هستیم و بایستی همه اقشار مردم و گروه ها و سازمان ها به طور جدی در این حوزه وارد عمل شوند.

46

کد خبر 1339882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =