انصاری‌فرد: امیدواریم تصمیم نهایی کالدرون بازگشت باشد/ هواداران نگران نقل و انتقالات نباشند

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به هواداران عزیز می‌گوییم نگران نقل و انتقالات نباشند و امیدواریم‌ تصمیم نهایی آقای کالدرون نیز بازگشت به تیم باشد.

محمدحسن انصاری فرد اظهار داشت: پرسپولیس در شرایط ویژه ای قرار دارد. می دانم‌ هواداران‌ از مشخص نشدن وضعیت سرمربی تیم، عدم جذب بازیکن و سکوت باشگاه در قبال‌ بسیاری از مسایل که دغدغه آنهاست، کلافه و نگران‌ هستند.

وی ادامه داد: بخاطر بروز این‌ وضعیت، صمیمانه از آنها عذرخواهی می کنم. دوست داریم‌ این هواداران با معرفت و دوست داشتنی همیشه شاد و راضی باشند. درباره این سه موضوع نیز توضیحاتی می دهم و از آنها درخواست دارم پیش داوری نکنند و ایمان داشته باشند اگر قصوری از طرف بنده وجود داشته باشد، شجاعت بیان آن را دارم.

انصاری فرد گفت: به خاطر شرایط ویژه کنونی، بنده و مسئولان باشگاه سعی کردیم کمتر اظهار نظر داشته باشیم چرا که اظهارنظرها و واکنش ها می تواند موجب بروز مشکلات بیشتر شود؛ بویژه اینکه دغدغه ما و هیات مدیره بازگشت آقای کالدرون و حل‌ برخی موارد بود. در همین راستا، پاسخگوی سوالات اصحاب رسانه نیز نبودیم که از آنها نیز پوزش می طلبیم.
وی درباره مذاکرات انجام شده برای بازگشت کالدرون و دستیارانش‌ عنوان کرد: هدف و رویکرد باشگاه بازگشت آقای کالدرون بوده است. خوشبختانه پیام های مثبتی را دریافت کردیم و به همین دلیل، شب گذشته فورا جلسه ای با حضور نماینده ایشان برگزار شد.

مدیرعامل پرسپولیس افزود: در پی این جلسه و پیرو موارد مطرح شده، نامه ای شب گذشته از سوی بنده و هیات مدیره برای آقای کالدرون ارسال شد و فعل و انفعالات جدیدی رخ داد. در مجموع باید یگویم منتظر تصمیم نهایی ایشان هستیم. امیدواریم طی ۲۴ ساعت آتی، تصمیم‌ نهایی ایشان بازگشت به پرسپولیس باشد و ایشان به کارشان در تیم، ادامه دهند.
محمدحسن انصاری فرد درباره نقل و انتقالات گفت: طبق درخواست کادر فنی، قرار بود بین دو تا سه بازیکن به تیم اضافه شوند. می دانم هواداران‌ به شدت ناراحت و نگران‌ هستند. موفق به جذب بازیکنان ایرانی مدنظر سرمربی نشدیم. دو باشگاه در خطر سقوط و یک‌ تیم مدعی کسب سهمیه با انتقال بازیکنان خود موافقت نکردند چرا که به آنها نیاز داشتند.

وی ادامه داد: رایزنی های متعددی در این مورد داشتیم و می دانیم که این باشگاهها با انتقال این نفرات که مدنظر دیگر تیم ها از جمله تیم های مدعی بودند نیز مخالفت کرده اند. با این وجود، باید بگویم که به رغم فرصت محدود باقی مانده، می توانیم تیم را تقویت کنیم و از این بابت نگران نیستیم. گزینه هایی در دسترس هستند و امکان تقویت تیم وجود دارد.

انصاری فرد اظهار داشت: از هواداران درخواست داریم بخاطر موفقیت و حفظ آرامش تیم، به حواشی و شایعات توجهی نداشته و ایمان داشته باشند در نهایت صداقت تمامی دغدغه ها و انتظاراتشان را درک‌ می کنیم. هواداران عزیز بدانند مصلحت پرسپولیس ارجح بر هر چیزی است و بر اساس آن تصمیم می گیرم و بر همین اساس هم اظهار نظر خواهم‌ کرد. دیده اید هر زمان مصلحت پرسپولیس دفاع از حق آن‌ بوده، سکوت نکرده و هر زمان‌ نیاز به سکوت بوده هم حرف نزده ام. به همین دلیل، از آنها درخواست دارم پیش داوری نکرده و به رغم این وضعیت که نگرانشان کرده، آرامش خود را حفظ کنند.

255 41

کد خبر 1340802

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =