مصرف بیش از ۱/۹ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در اردبیل

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل از مصرف بیش از یک میلیارد و نهصد میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی ۹ ماهه سال جاری در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سردار اسماعیلی بیان کرد: با توجه به کوهستانی بودن و برودت هوا در استان اردبیل و با شروع فصل زمستان، مصرف گاز مشترکین خانگی در روزهای اخیر نسبت به روزهای قبل از آن افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه در ۹ ماهه سالجاری در بخش های خانگی، تجاری و صنعتی و نیروگاه استان بیش از یک میلیارد و نهصد میلیون متر مکعب گاز مصرف شده، افزود: از کل گاز مصرف شده در استان، ۱/۱۶ میلیارد متر مکعب مربوط به مصرف خانگی ، تجاری و صنعتی و ۷۵۴ میلیون متر مکعب گاز نیز از سوی نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل مصرف شده است.

اسماعیلی در ادامه اظهار داشت: این میزان مصرف گاز طبیعی در استان ۰/۲ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته که بخش خانگی و صنعتی با ۱۰۸ میلیون متر مکعب مصرف رشد و بخش نیروگاه سیکل ترکیبی اردبیل با ۱۰۵ میلیون متر مکعب کاهش مصرف گاز نسبت به سال گذشته مواجه بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: شهروندان گرامی می توانند در مواقع بروز حوادث مربوط به گاز طبیعی و مشکلات فنی با واحد امداد شرکت گاز استان اردبیل در هر ساعت از شبانه روز با شماره گیری ۱۹۴ تماس بگیرند.

46

کد خبر 1342053

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =