دستور شهردار اصفهان برای اعزام نیرو و تجهیزات امدادی به سیستان و بلوچستان 

در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، قدرت اله نوروزی، شهردار اصفهان طی تماس تلفنی با شهرداران شهرهای زاهدان، دشتی یاری، کنارک و ایرانشهر، در خصوص کمک و امدادرسانی مدیریت شهری اصفهان به سیستان و بلوچستان اعلام آمادگی کرد. 

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان در این خصوص از اعزام اکیپ امدادی و تجهیزات مورد نیاز برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستانی از شهرداری اصفهان خبر داد و گفت: صبح فردا(چهارشنبه ٢۵ دی ماه) این اعزام انجام خواهد شد.

حسین امیری گفت: در راستای کمک و امدادرسانی به هموطنان ما در استان سیستان و بلوچستان و برای رفع آبگرفتگی در معابر شهری شهرهای این استان بنا به دستور شهردار اصفهان فردا صبح نیروهای مورد نیاز به این استان اعزام خواهند شد.

وی ادامه داد: این نیروها شامل اکیپ های امدادی متخصص به همراه تجهیزات پمپ آبکش و سایر لوازم مورد نیاز در زمان وقوع سیل خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان تصریح کرد: در حال حاضر هماهنگی های لازم در حال انجام است و افراد اعزامی نیروهای متخصص آتش نشان و سایر بخش هایی که امکان مهار سیلاب ها را داشته باشند، خواهند بود.

گفتنی است، با توجه به نیاز جدی هموطنان سیستان و بلوچستانی به امدادرسانی و رفع آبگرفتگی خیابان ها و کوچه ها، اعزام نیرو و تجهیزات از شهر اصفهان و با دستور ویژه شهردار اصفهان صورت خواهد گرفت.

46

کد خبر 1342628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =