تاکید وزیر راه و شهرسازی بر تامین مسکن خبرنگاران لرستان

وزیر راه و شهرسازی در دیدار با هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های لرستان گفت: برای اولین بار است خانه مطبوعات یک استان پیگیر حل مشکلات مسکن خبرنگاران می شود .

محدثه مقدم :به گزارش خبرآنلاین لرستان ، محمد اسلامی با بیان این مطلب که برای اولین بار است خانه مطبوعات یک استان از طریق وزارت مستقیما پیگیر حل مشکل مسکن خبرنگاران است ،گفت:حل مشکل مسکن اقشار مختلف جامعه بر عهده وزارت راه و شهرسازی است و تا حدی هم به این رسالت خطیر عمل کرده است .

وی افزود : خبرنگاران به عنوان قشر زحمت کش جامعه بزرگ اطلاع رسانی شایسته بهترین ها هستند و حل مشکل مسکن خبرنگاران به عنوان یک دغدغه به مانند سایر اقشار مطرح بوده اما برای اولین بار است که خانه مطبوعات یک استان از طریق وزارت بصورت مستقیم پیگیر این موضوع است که امیدواریم پیگیری خانه مطبوعات لرستان منجر به حل شدن مشکل مسکن خبرنگاران در کشور شود .

اعلام آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای مرتفع شدن مشکل خانه دار شدن خبرنگاران

وزیر راه و شهرسازی  با اعلام آمادگی وزارت راه و شهرسازی برای مرتفع شدن مشکل خانه دار شدن خبرنگاران با استقبال از پیشنهادات ارائه شده ،گفت:اهتمام لازم جهت مسکن خبرنگاران صورت می گیرد و وزارت راه و شهرسازی خودش را مکلف به انجام می داند .

دکتر محمد اسلامی  با بیان این مطلب که در برخی استان ها زمین مورد نیاز برای ساخت خانه مطبوعات مستقل از اداره کل ارشاد استان ها از طریق مسکن‌و شهر سازی به صورت رایگان در اختیار خانه مطبوعات گذاشته شده است ،گفت: ما هم‌ معتقدیم رسانه ها مهمترین ‌رکن‌توسعه بوده و برای رشد و تعالی لازمه یک جامعه مدنی هستند از این رو در حوزه اختیارات قانونی برای کمک به آنان دریغ نخواهیم کرد.

دکتر اسلامی در دیدار هیات مدیره خانه مطبوعات لرستان با تاکید بر رفع مشکل مسکن خبرنگاران تلفنی برای حل این مشکل با مدیر کل راه و شهرسازی استان گفت و گو کرد.

46

کد خبر 1343092

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =