تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت احداث شود

مهرنوشت:فرماندار فردیس گفت: تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت با همکاری شهرداری فردیس احداث شود.

ابوالفضل اینانلو ظهر دوشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان فردیس که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه استاندار البرز پیگیر حل مشکلات استان و شهرستان‌ها هستند، اظهار کرد: اقداماتی در شهرستان فردیس انجام شده است که شایسته تقدیر است.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان فردیس با کمبود زیرساخت‌ها مواجه است، تاکید کرد: استاندار البرز با دستگاه‌های اجرایی مکاتباتی انجام داده است تا ادارات شهرستان فردیس در جای مناسبی مستقر شوند.

فرماندار فردیس با اشاره به اینکه تجمیع ادارات در کشور ممنوع شده و پیشنهاد احداث شهرک اداری منتفی شده است، گفت: اما استقرار ادارات مختلف در جای مناسب به طور ویژه در دستور کار قرار دارد.

اینانلو با بیان اینکه از رؤسای ادارات شهرستان فردیس خواستار پیگیری و مطالبه اعتبارات استانی هستیم، گفت: در صورتی که هر اداره امکان دریافت اعتبارات خود را ندارد با فرمانداری هماهنگ کند تا بتوانیم شاهد تخصیص اعتبارات باشیم؛ اگر اعتبار اداره‌ای در شهرستان تخصیص داده نشود، تخلف محرز است.

وی با بیان اینکه تصفیه خانه شهرک صنعتی سیمین دشت با همکاری شهرداری فردیس احداث شود، گفت: اعتباری یک میلیارد تومانی توسط دولت در نظر گرفته شده که باید برای تخصیص آن تلاش شود.

فرماندار فردیس با بیان اینکه آموزش و پرورش شهرستان فردیس در جذب خیرین مدرسه ساز به خوبی عمل کرده اند، گفت: مصوباتی در خصوص طرح بازنگری روستای فرخ آباد انجام شده که با اعتبار دهیاری فرخ آباد طرح هادی این روستا و روستای زیبادشت تهیه و تدوین شود.

اینانلو با اشاره به بخشنامه هیئت وزیران در خصوص مصرف بهینه گاز در ادارات، گفت: از ادارات شهرستان فردیس خواستار توجه به این موضوع هستیم.

وی در بخش دیگری با بیان اینکه ستاد دهه فجر تشکیل شده است، افزود: با توجه به اینکه در ایام فاطمیه هستیم، باید شئونات رعایت شود.

فرماندار فردیس با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: هیچ یک از رؤسای ادارات حق جانب داری از کاندیدایی را ندارند؛ باید با کمک یکدیگر در راستای افزایش مشارکت مردم تلاش کنیم.

اینانلو گفت: برخورد مناسب موجب افزایش دلگرمی در مردم می‌شود. رؤسای ادارات تکریم ارباب رجوع را در میان کارمندان باب کنند. همچنین دیدار با خانواده‌های معظم شهدا به طور ویژه در دستور کار قرار گیرد.

46

کد خبر 1344244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =