بیش از ۹۲ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی اردبیل ثبت شد

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در ۱۰ ماه گذشته ۹۲ میلیون و ۴۳۵ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی اظهار کرد: در ۱۰ ماه گذشته ۹۲ میلیون و ۴۳۵ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان اردبیل توسط ۶۴ سامانه ترددشماری به ثبت رسیده است.

وی افزود: بیش‌ترین تردد با ۹ میلیون و ۴۸۷ هزار مورد در محور اردبیل- آستارا و بالعکس ثبت شده است.

 مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: در محور اردبیل- سه راهی سرعین و بالعکس ۸ میلیون و ۱۶۴ هزار تردد و اردبیل- مغان و بالعکس محدوده سه راهی صحرا نیز ۶ میلیون و ۳۸۳ هزار تردد ثبت شده است.

وی میانگین سرعت خودروهای عبوری در استان طی مدت یاد شده را ۷۰ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و ادامه داد: نصب و راه‌اندازی ۱۰ دستگاه دوربین هوشمند جدید در محورهای مواصلاتی در دستور کار اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل قرار گرفته است.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل‌ونقل استان اردبیـل هوشمندسازی جاده‌های استان را از جمله برنامه‌های مهم اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل دانست و گفت: علاوه بر ۶۴ سامانه ترددشمار، ۴۰ دوربین نظارت تصویری، ۲۷ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور سرعت و ۲ سامانه توزین حین حرکت نیز در محورهای مواصلاتی استان اردبیل فعال است.

46
 

کد خبر 1345133

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =