۰ نفر
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
آینده شهرک صنعتی ماهدشت روشن است

ایسنا نوشت: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: شهرک صنعتی ماهدشت ظرفیت های فراوانی دارد که در صورت همدلی و سختکوشی می‌توان بخش عمده‌ای از این ظرفیت‌های بالقوه را بالفعل کرد.

«رامین ربیعی» روز شنبه پنجم بهمن پس از بازدید از پروژه های عمرانی شهرک صنعتی ماهدشت در جمع خبرنگاران گفت: پس از اعطای مجوز به شهرک صنعتی ماهدشت توسط وزیر صمت در بهمن ماه سال گذشته که با پیگیری های استاندار، نمایندگان مجلس و این سازمان به ثمر رسید؛ گام بلندی در راستای حمایت از تولید در این شهرک برداشته شد.

به گزارش ایسنا، ربیعی تصریح کرد: اینک که زیرساخت های شهرک با تلاش مدیر عامل آن پیشرفت خوبی داشته؛ لازم است تمامی دست اندرکاران شهرک بدون توجه به حواشی با تمام قدرت در راستای خدمت رسانی به صنعتگران کوشش کرده و از همدلی و سختکوشی به هیچوجه غفلت ننمایند.

رئیس سازمان صمت استان البرز ضمن تقدیر از فعالیت های مطلوب شهرک در راستای ایجاد زیرساخت ها اظهار داشت: لازم است مدیرعامل و هیات مدیره شهرک منبعد نیز با جدیت، اتحاد و دلسوزی این پروژه ها را ادامه داده و به سرانجام برسانند.

این مسئول ادامه داد: وجود زیرساخت های به روز و کارآمد، تاثیر به سزایی در جذب سرمایه گذار و رونق شهرک خواهد داشت لذا لازم است همگی در شهرک بر این اساس، گام بردارند.

مدیر عامل شهرک صنعتی ماهدشت نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکردی کوتاه از اقدامات انجام شده در شهرک گفت: تاکنون حدود شش هزار متر جدول گذاری در خیابان اصلی، جاگذاری یک کیلومتر لوله فاضلاب در عمق پنج متری، ارتقا سیستم مخابراتی به همراه جابجایی یک کیلومتر کابل مخابرات، طراحی سیستم فاضلاب و اجرایی کردن بخشی از آن انجام شده و به جد پیگیر اتمام آن هستیم.

میثم نیک نژادی افزود: در صورت به سرانجام رسیدن پروژه های عمرانی شهرک آینده بسیار روشنی در انتظار این شهرک خواهد بود و تاکنون نیز سرمایه گزاران متعددی به شهرک مراجعه کرده و برای سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ماهدشت ابراز تمایل کرده اند.

وی تصریح کرد: تاکنون جلسات متعددی با صنعتگران شهرک برگزار کرده ایم که مشکلات این عزیزان توسط ما احصا شده و در راستای حل آن علاوه بر تشکیل کارگروههای تخصصی توسط صاحبان صنایع، از طریق دستگاه‌های ذیربط، پیگیر رفع مشکلات مزبور هستیم که البته سازمان صمت و استانداری نیز در این راستا همکاری های سازنده ای داشته اند.

در این بازدید از چهار واحد شاخص شهرک صنعتی ماهدشت نیز بازدید به عمل آمد و این واحدهای نیز مشکلات خود را مطرح نموده و مقرر گردید که حل این مشکلات با قید فوریت در دستور کار قرار گیرد.

46

کد خبر 1345806

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =