گزینه مدنظر تیم ملی ایران، در رادار تورینو

سرمربی ایتالیایی که در هفته اخیر از او به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران یاد شده، حالا گزینه سرمربیگری تورینو است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روزهای اخیر از جانی دبیاسی به عنوان تازه‌ترین گزینه جانشینی مارک ویلموتس بلژیکی در تیم ملی فوتبال ایران یاد شد و با وجود اینکه فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد؛ دبیاسی گزینه مدنظر این فدراسیون به منظور سپردن هدایت تیم ملی نیست، رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که این مربی ایتالیایی برای عقد قراردادی دو و نیم ساله با فدراسیون فوتبال ایران به توافق رسیده و تنها امضای رسمی باقی مانده است.

سایت «inews۲۴.it»، اما حالا خبر می‌دهد که دبیاسی ۶۳ ساله یکی از گزینه‌های جانشینی والتر ماتزاری در تورینو در صورت اخراج این سرمربی ایتالیایی است. بر اساس این گزارش، شکست تحقیرآمیر ۷ بر صفر شنبه شب تورینو مقابل آتالانتا در هفته بیست‌ویکم سری A ایتالیا جایگاه والتر ماتزاری را در تورینو به شدت متزلزل کرده و بازی فردا شب (سه‌شنبه) با میلان در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا آخرین فرصت این سرمربی ۵۸ ساله برای حفظ جایگاهش در این تیم است، هر چند اخراج وی اجتناب‌ناپذیر است.
بر اساس گزارش این سایت ایتالیایی، جانی دبیاسی، چزاره پراندلی، لوئیجی دی‌بیاجیو و داویده بالاردینی گزینه‌های اصلی جانشینی والتر ماتزاری در تورینو هستند.
ماجرای دبیاسی و تیم ملی؛ مربی کم‌افتخار، اما پُرخبر/ «گزینه نافرجام» تمام نیمکت‌های خالی فوتبال ایران
تورینو در حال حاضر با ۲۷ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده‌بندی سری A ایتالیا قرار دارد.

256 43

کد خبر 1346445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =