فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین گفت: اگر نتیجه انتخابات مجلس نتیجه‌ای نباشد که در راستای ارزش‌های ما باشد، سال 91 سالی بسیار خطرناک و حتی خونین است.‎

به گزارش فارس سالار آبنوش پنج‌شنبه شب در همایش ناظران شورای نگهبان استان که در سالن شهید مطهری قزوین برگزار شد، بیان داشت: زمانی که شهید رجایی به شهادت رسید ما در منطقه بودیم و به لحاظ امکانات نیز هیچ چیزی نداشتیم ولی دشمن تا به دندان مسلح بود و شهادت شهید رجایی نیز ناراحتی ما را چند برابر کرده بود.

وی ادامه داد: در آن وضعیت، شهید پیچک با آن بصیرت جمله‌ای را گفتند که همه باید به آن توجه داشته باشیم، ایشان بیان کردند، بگذارید تاریخ بنویسد انقلابی رخ داد و پس از 1400 سال حکومتی حق مانند حکومت حضرت علی (ع) به خاطر نداشتن امکانات سقوط کرد و یارانش همه تکه تکه شدند، ولی نکند تاریخ بنویسد که انقلاب حقی رخ داد ولی منحرف شد. 

موسوی و کروبی سامری دعوت کننده به گوساله‌پرستی بودند
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین اضافه کرد: در عصر موسی (ع) کسانی منحرف و گوساله‌پرست شدند در حالی که خورشید تابانی چون موسی (ع) وجود داشت و این گوساله‌پرستی ننگی است که پاک نمی‌شود.

وی تصریح کرد: در آن زمان با وجود موسی (ع) و آن همه نشانه و دلیل مردم گوساله ‌پرستیدند و در عصر ما نیز آدم‌هایی مانند موسوی و کروبی سامری ما بودند که عده‌ای گوساله آنها را پرستیدند.

آبنوش اعلام کرد: در زمانی که خورشید تابان ولایت و موسی زمان بود و هست، موسایی که معجزات آن از معجزات موسی پیامبر بالاتر است به طوریکه اگر موسی (ع) با یک فرعون جنگید و آن را به امر خداوند متعال سرنگون کرد، موسی زمان ما چند فرعون را به زمین زد و مستاصل کرد و چرا نباید این درخشندگی را مشاهده نکرده و منحرف شویم.

وی یادآور شد: یک عده هنوز نیز نفهمیده‌اند و در این عصر سامری پیدا شد و گوساله‌پرست شدند و این ننگ است و این انحراف قابل قبول نیست. 

جریان انحراف در حال گره خوردن با فتنه است
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین اعلام کرد: ما مسئولیت خطیری داریم، باید مواظب باشیم که این انقلاب به انحراف کشیده نشود، تا چند روز قبل وحشت‌مان از فتنه بود، البته فتنه واقعی و عمیقی بود و خداوند متعال عنایت کرد و در سایه مدیریت و صفای وجود موسای زمان، فتنه خاموش شد.

وی عنوان داشت: همان فتنه در حال ائتلاف با جریان دیگری به نام انحراف است و ریشه هر دو دارد یکی می‌شود و در انتخابات آینده پیچیدگی و سختی از انتخابات قبلی بیشتر است.

آبنوش توضیح داد: ما گروهی داشتیم که با عناوین اصلاحات، دوم خرداد و فتنه که همه یکی بود طرف مقابل ما بودند و امروز چیزی وسط به نام انحراف درست شده که باید با چشمان تیز و ارتباط صاف با خدا از پروردگار مدد بخواهیم زیرا پیچیدگی آنقدر بالاست که تشخیص دادن بسیار سخت است. 

اگر مجلس بعد سالم نباشد فتنه‌ای خونین در راه است
وی اعلام کرد: اگر نتیجه انتخابات مجلس نتیجه‌ای نباشد که در راستای ارزش‌های ما باشد سال 91 سالی بسیار خطرناک و حتی خونین است به طوریکه صاحب‌نظرانی که قدرت تحلیل دارند و تاکنون مسائل را به درستی پیش‌بینی کردند، بیان داشتند که اگر مجلس بعد مجلس سالمی نباشد سال 91 فتنه، خونین است زیرا با هم می‌جنگیم و جریان انحراف سردرمی‌آورد.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین خطاب به ناظران شورای نگهبان گفت: باید دقت بیشتری شود و اسناد و مدارک و اطلاعات صحیح در این خصوص جمع شود و کسی که باید پذیرفته نشود، رد شده و به کسی که باید تذکر داده شود نیز تذکر داد. 

وی با اشاره به کسب رأی به واسطه پرداخت پول افزود: این اهانت به ملت ماست که پول دارد انتخابات را رقم می‌زند و هدایت‌های اینچنینی دارد می‌شود و باید توجه داشت جریان انحراف پیچیده‌تر از فتنه است و با اسم ولایت، ارزش‌ها، امام زمان و انتظار جلو می‌آیند و نقاب‌شان، نقاب مهدویت است. 

جذب افراد دو چهره توسط جریان انحراف
آبنوش با اشاره به استفاده جریان انحراف از چهره‌های با ظرفیت پایین اعلام کرد: ریشه جریان انحراف و فتنه یکی است و امروز جریان انحراف دارد افراد کم‌ظرفیت و دارای دو چهره را جذب می‌کند، آنها که از پست و مقام تنزل یافتند و کم‌ظرفیت هستند، شناسایی می‌شوند و اینها اصحاب جریان انحراف هستند و بعضا نیز نشانه‌های جانبازی و سابقه جبهه دارند و یا از خانواده شهدا و ایثارگر هستند.

وی یادآور شد: زمانی که مشاهده کردید افرادی با شرایط مذکور در پوشش مراسمی با هم شده‌اند، دقت داشته باشید و ان‌شاءالله همانطور که جریان فتنه را روسیاه کردید این جریان را نیز سرنگون کنید.

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین تأکید کرد: جریان انحراف زیرک و هوشمند است و باید دقت داشت، فتنه در فرآیندی 20 ساله عمل کرد به طوریکه در نخستین نماز جمعه بعد از رحلت امام (ره)، گفتند چون امام یکی بود دیگر به کسی دیگر امام نمی‌گوییم و ما این سخن را صداقت دانستیم در حالی که آغاز فتنه بود.

وی یادآور شد: با تغییر کلمه امام، امت نیز نامش به شهروند تغییر یافت در حالی که رابطه بین امام و امت رابطه‌ دل و رابطه شهروند با رهبر تشکیلاتی و سازمانی است، بعد از این بحث واژه‌های اصلی دیگری را نیز تغییر دادند به طوریکه قدرت‌های جهانی جایگزین مستکبران، توسعه جایگزین عدالت و قشر آسیب‌پذیر جایگزین مستضعف شد.

آبنوش خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند این دولت اگر هیچ کار نکرده همین بس بود که عدالت را با ذهن مردم آشنا کرد، توسعه یعنی رشد و بالندگی و هرکه قدرت بیشتری دارد پیشروی کند و آقای هاشمی رفسنجانی نیز در نماز جمعه در بحث عدالت اجتماعی بیان کردند «من چه کار کنم، آی رزمنده که در روستا بیل می‌زنی، دوران، دوران توسعه است بیا وام بگیر و ثروتمند شو»، نتیجه توسعه شکاف شد و چه کسانی یک شبه به کجاها رسیدند و چه کسانی خود، آبرو، عمر و عزیزانشان را صادقانه فدای انقلاب کردند. 

تمام عزت ما در سایه امام آن روز و امام امروز است
وی بیان داشت: پنج واژه اصلی که امام انقلاب را روی آنها بنا نهاده بود را از ما گرفتند و این مسیر فتنه بود و امروز نیز در قالب جریان انحراف دارند پیش می‌آیند و باید توجه داشته باشیم. 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین خاطر‌نشان کرد: امام امروز ما در فرمایشات خود نکاتی را فرمودند که ما دقت نکردیم، تمام هستی و عزت ما در سایه امام آن روز و امام امروز است و کشورهایی مانند مصر چنین نعمتی را کم دارند و دشمنان درصد هستند این را از ما بگیرند و ما باید به کلام امام خود گوش دهیم و این نهایت عزت ماست.

وی با اشاره به منزوی کردن سران فتنه اعلام کرد: این مار چند سر همه جای نظام را گرفته ولی کنارش نمی‌زنیم و مردم باید آنها را به انزوا بکشند و برخی می‌گویند چرا اینها دستگیر نمی‌شوند در حالی که پشت صحنه مهم است و دشمن اصلی آنها هستند.

/30112

کد خبر 134662

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 17
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حامد US ۱۷:۳۴ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 1
  مجلس سالم یعنی چی؟ یعنی کل مجلس هم نظر شما باشد؟
 • بدون نام IR ۱۷:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 1
  بی خیال بابا!
 • بدون نام IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  1 0
  تا جایی که من یادمه امام(ره) فرموده بودند که نیروهای نظامی نباید در سیاست و اقتصاد دخالت کنند. ...
 • بدون نام GB ۱۸:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  1 0
  احتمالا هر نظری بذاریم سانسور میشه
 • بدون نام GB ۱۹:۳۲ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 0
  کم کم نتیجه انتخابات مجلس بعدی داره از حالا معلوم میشه!!!
 • امین زنده به عشق احمدی دلاور IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 0
  امام زمان نگه دار این سرزمین خواهد بود.....و مکروا و مکرالله و الله خیرالماکرین""""
 • بدون نام IR ۲۰:۳۸ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 0
  فتنه خونین رو میشه توضیح بدین؟؟؟
 • امیر IR ۲۰:۴۱ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 0
  پس انتخابات را کلا تعطیل کنید
 • سینا IR ۲۲:۲۳ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۳
  0 0
  با سلام به بیانات سردار عزیز ایمان راسخ دارم وبه ایشان مگویم بسیجان همواره پشتیبان ولایت بوده وتا پای جان از این انقلاب که ثمره خون دل 1400 پیامبر وچهارده معصوم است دفاع خواهیم کرد
 • بدون نام IR ۰۵:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  امام و سپاه و سیاست و اقتصاد کاش امام بود
 • بدون نام IR ۰۶:۰۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  جالب است که از حالا دخالت در انتخابات شروع شد! !
 • بدون نام IR ۰۶:۲۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  نظر نذاريد، سانسور مي شه
 • سعیده MY ۰۶:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  جناب خبرآنلاین شما که حتی از نقل قول امام هم میترسید بهتر نیست قسمت نظرات رو غیر فعال کنید؟ جامعه تک صدایی رو عشقه
 • بدون نام IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  منظور امام حمايت از كانديداي مشخص است، يعني حمايت از فرد نه تفكر و جريان. از وظايف سپاه حفظ اصول انقلاب اسلامي است.
 • سعیده MY ۱۱:۴۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  0 0
  زنده باد خبر آنلاین
 • میم IR ۱۱:۵۶ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۴
  1 0
  دوستت داریم سردار...
 • ehsan IR ۱۱:۳۹ - ۱۳۸۹/۱۲/۱۵
  0 0
  پس چرا نظر منو در سایت قرار ندادین؟!!! اصلا چرا نظرخواهی انجام میدین؟یعنی حرف حق اینقدر تلخ هست که نمیتونین.....