رعایت نکردن قانون وسط مجری پروژه ها علت عدم پیشرفت فیزیکی برخی طرحها

سید موسی خادمی علت عدم پیشرفت فیزیکی برخی از پروژه ها را عدم رعایت قانون و مقررات لازم در ابتدای کار و در حین انجام مراحل کار توسط مجری پروژه عنوان کرد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید موسی خادمی در حاشیه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان  با اشاره به تعریف پروژه های کلیدی استان در حوزه گردشگری و حوزه صنایع و کشاورزی ،اظهار کرد:  در این جلسه آخرین وضعیت پروژه‌های گردشگری مورد بررسی قرار گرفت که روند اجرایی تعدادی از این پروژه ها تمام شده و بعضی دیگر در آستانه تکمیل شدن و بخش دیگری هم به دلیل مشکلات و مسائل خاص، پیشرفت خاصی نداشتند .

او علت عدم پیشرفت فیزیکی برخی از پروژه ها را عدم رعایت قانون و مقررات لازم در ابتدای کار و در حین انجام مراحل کار توسط مجری پروژه  عنوان کرد و افزود :در برخی جاها بحث های حقوقی با مسائل اداری گره خورده و در خیلی جاها نمی توان مشکلات حقوقی را از طریق اداری حل کرد و لازم است از طریق سازمانهای نظارتی حل شوند .

آزادسازی قلعه فلک الافلاک

 خادمی در خصوص آزادسازی قلعه فلک الافلاک،تصریح کرد: در این زمینه یکی از مشکلات ما با سپاه ناحیه لرستان موضوع اوراق مشارکت به جای پول نقد بود که در نهایت مصوب شد علاوه بر اوراق مشارکت، مابه تفاوت مبالغی که از بابت نقد کردن اوراق از دست می رود توسط استانداری نقدا پرداخت شود و این موضوع مورد توافق قرار گرفته است که بنا به مشکلاتی که بین مجموعه استانی و مجموعه ملی وزارت دفاع پیش آمده نتوانسته اند این اوراق را دریافت کنند.

او ادامه داد:  مابقی اعتبار بطور کامل تامین شده که قرار است با معرفی نماینده جدیدی از طرف سپاه، اوراق مشارکت را به نام ایشان صادر کنیم که مسائل حقوقی و روش پرداخت در حال انجام است .

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1347041

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =