توضیح شهرداری تهران درباره برگزاری نظرسنجی در حوزه‌های مدیریت شهری

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در خصوص برگزاری نظرسنجی های اخیر در حوزه های مدیریت شهری توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در این توضیحات آمده است: طی روزهای گذشته نظرسنجی هایی تحت عنوان انتخاب چهره برتر سال در حوزه‌های مختلف مدیریت شهری در شبکه‌های اجتماعی صورت گرفته و در همین راستا طی چند روز اخیر پیامک هایی مبنی بر انتخاب چهره برتر حوزه خدمات شهری برای تعدادی از شهروندان ارسال شده است.

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران به عنوان مرجع اصلی اخبار مدیریت شهری، جهت تنویر افکار عمومی به اطلاع تمامی شهروندان می‌رساند که این نظرسنجی ها مورد تایید شهرداری تهران نیست.

مدیران شهرداری تهران در تمامی حوزه‌ها با نصب‌العین قرار دادن خدمت رسانی صادقانه به عموم شهروندان و تلاش شبانه‌روزی برای تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» به وظایف خود عمل می‌کنند و همواره خداوند و مردم را به عنوان شاهد و ناظر بر  عملکردشان مدنظر قرار می‌دهند.

لازم به تاکید است؛ ارسال این پیامک‌ها و ترغیب افراد به شرکت در این انتخابات از سوی شهرداری تهران نبوده و این فرایند مورد تایید مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران نیست.

47231

کد خبر 1347694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =