۰ نفر
۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱
گورستان‌های جدید پایتخت کجا هستند؟

مهر نوشت: معاون خدمات شهری شهردار تهران گفت: مطالعات جانمایی گورستانهای جدید شهر تهران به اتمام رسیده و این هفته از طرف شهردار به شورا ارائه خواهد شد.

‌مجتبی یزدانی در پاسخ به این پرسش که بیش از یک دهه است که قرار است کار مطالعاتی و جانمایی گورستانهای شرقی- غربی- شمالی پایتخت انجام شود اما همچنان از سوی مدیران شهری اعلام می‌شود مطالعات این جانمایی در حال انجام است، افزود: ممکن است در مقاطع مختلف در خصوص مطالعات جانمایی گورستانهای جدید پایتخت صحبت شده باشد. اما این مطالعات در حال حاضر انجام شده، مشاوری در این خصوص گرفته شده و معاونت‌های مختلف و سازمان‌های تصمیم گیر در جلساتی هماهنگ در این خصوص تصمیم گیری های لازم را انجام داده اند.

وی ادامه داد: معاونت شهرسازی، اداره کل حریم شهرداری، سازمان بهشت زهرا و معاونت خدمات شهری در جلساتی پیگیری‌های لازم را انجام دادند. همچنین از تمامی مراجع ذیصلاحی که نیاز بود استعلامات لازم انجام شود این استعلامات انجام شده و کار به اتمام رسیده است.

یزدانی خاطرنشان کرد: هفته آینده از طریق شهردار تهران این مطالعات به شورا و کمیسیون تخصصی ارائه خواهد شد و پس از بررسی‌های کارشناسانه در شورا و موافقت نهایی نتایج مطالعات دنبال می‌شود.

۲۳۵۲۳۱
کد خبر 1347699

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =