انتقاد تند بازیکن تیم‌ملی فوتسال از فدراسیون فوتبال

بازیکن مطرح تیم‌ملی فوتسال سکوتش را شکست و به انتقاد از شرایط پرداخت. او از وضعیت اردوها، بازی‌ها و همینطور پرداخت پاداش بازیکنان به شدت گلایه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حسین طیبی امروز در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه به انتقاد شدید از فدراسیون فوتبال پرداخت. او گفت: «اگر بخواهم واقعیت را بگویم مشکلات زیاد است و در این برنامه می خواهم از همه مشکلات برای مردم بگویم به ویژه که توقع آنها از فوتسال بالا است. ما 25 روز دیگر مسابقاتی داریم که در آن باید سهمیه جام جهانی را بگیریم. بازی تدارکاتی خوبی نداشته ایم، اردوی مناسبی نداشته ایم و اکنون بچه ها درگیر لیگ بودند و فقط 20 روز با هم هستیم تا برای بازی های خیلی مهم آماده شویم. در حالی که تمام تیم های آسیایی مثل تایلند و ازبکستان و حتی ویتنام و اندونزی در شرایط خوب و مناسب دارند آماده می شوند ولی ما اصلا معلوم نیست با چه تیمی بازی می کنیم و توقع ها بسیار بالا است. البته این خوشحال کننده است و خود ما توقعات را بالا برده ایم اما قهرمانی ابزاری می خواهد که ما نداریم و هر چه بوده تلاش بچه ها و کادر فنی بوده است. ما سوم جام جهانی شدیم و مدعی بازی در فینال هستیم. مردم هم از ما همین را می خواهند ولی ما اصلا ابزار نداریم و امکاناتمان در  شان تیم سوم دنیا نیست.»

طیبی در پاسخ به این سوال که فدراسیون اگر پول ندارد چرا به ویلموتس 30 میلیارد تومان می دهد، یاد پاداش ها می افتد و اضافه می کند: «جا دارد درباره پاداش هایمان هم صحبت کنم و این حرف من نیست و همه اعضای تیم ملی هم می گویند ما هیچوقت برای پاداش بازی نکرده ایم و انرژی که از مردم گرفته ایم مهم ترین چیز برای ما بوده است. اما بحث احترام مهم است اما احترامی که باید اصلا از طرف فدراسیون برای ما قائل نمی شود. ما 2018 سوم جهان شدیم و هنوز پاداشی نگرفته ایم. با برزیل و پرتغال و آروگوئه بازی کردیم و هنوز پاداشی نگرفته ایم. این درد دل با مردم است و خدایی نکرده جسارت و بی ادبی نباشد. این بحث شان و شخصیت بچه ها است که احترام تیم سوم دنیا که این همه افتخارات دارند رعایت نشده است.»

او موضوع جالبی را بازگو می کند و ادامه می دهد: «من دو روز پیش فهمیدم که آقای ناظم الشریعه و کادرشان دو سال است دریافتی نداشته اند و حقوق نگرفته اند. این خیلی بد است. ایشان این همه افتخار کسب کرده اند و فدراسیون باید قدردان ایشان باشد. در این دو سال هیچ حرفی هم نزده اند و من که بازیکن تیم ملی هستم تازه فهمیده ام. در حالی که مربیانی داشته ایم که به خاطر دو ماه تاخیر در دریافت حقوق رفته اند. یک ماه پیش رو برای تیم ملی فوتسال خیلی مهم است و ما اگر برای جام جهانی سهمیه بگیریم یک سال زمان داریم و مردم از ما توقع دارند یا فینال بازی کنیم یا همان سومی را بگیریم. بعد به مربی ای که سه ماه در ایران بوده پول می دهند!»

252 251

کد خبر 1347874

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =