تبلیغات زودهنگام انتخاباتی در کرج ، ارسال پرونده به مراجع قضایی

مهرنوشت : فرماندار کرج با اشاره به تبلیغات مجازی و زودهنگام برخی کاندیداها از ارسال پرونده آنها به مراجع قضایی خبر داد.

غفور قاسمپور در خصوص اعلام نهایی بررسی صلاحیت کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای نگهبان، اظهار کرد: با توجه به جدول زمان بندی قانون انتخابات قرار است که لیست مربوطه از سوی شورای نگهبان به وزارت کشور ارائه شود که بازه زمانی قانونی آن ساعت ۱۲ جمعه به پایان رسیده است.
وی با تاکید بر اینکه تا این لحظه لیستی از سوی وزارت کشور به ما اعلام نشده است، گفت: موضوعاتی که در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در این خصوص مطرح می‌شود رسمی و قانونی نیست.
فرماندار کرج با اشاره به اینکه کاندیداهای رد صلاحیت شده فرصت مجددی برای بررسی صلاحیت ندارند، گفت: فقط آن دسته از کاندیداها که در این مرحله و توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شده اند فرصت دارند شکایت خود را پیگیری کنند.
قاسمپور با بیان اینکه اسامی قطعی کاندیداها بیست و دوم بهمن ماه اعلام می‌شود، در خصوص تبلیغات زودهنگام برخی از کاندیداها به ویژه در فضای مجازی، گفت: تبلیغات زودهنگام کاندیداها رصد و به مراجع قانونی از جمله دادستانی اعلام می‌شود.
وی اضافه کرد: تذکرات لازم به برخی به دلیل تبلیغات زودهنگام در فضای مجازی داده شده و پرونده آنها به مراجع قضائی ارسال شده است.

46

کد خبر 1347978

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =