تصادف مرگبار پژو ۲۰۶ با یک کشته و ۲ زخمی در غرب تهران/ تصاویر

تسنیم نوشت: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف مرگبار بامدادی یک دستگاه پژو ۲۰۶ با یک کشته و ۲ زخمی خبر داد.

سید جلال ملکی با اعلام خبر تصادف مرگبار در غرب تهران، درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲:۳۴ بامداد امروز (۱۳ بهمن) یک مورد حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید خرازی، نرسیده به خیابان اردستانی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ با سه نفر سرنشین (اعضای یک خانواده) حین حرکت به دلیل نامشخصی، ضمن انحراف از مسیر اصلی، با گاردیل میانی بزرگراه برخورد کرده و پس از شکستن قطعاتی از گاردیل و برخورد با چند اصله درخت متوقف شده است.

وی با بیان اینکه خودروی مذکور تا حد زیادی متلاشی شده بود، تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان دو نفر از سرنشینان آقا و خانمی حدوداً ۴۵ و ۲۰ ساله از خودرو پیاده و به شدت مصدوم شده بودند.

ملکی افزود: دیگر سرنشین این خودرو (خانمی حدوداً ۳۵ ساله) داخل خودرو در وضعیت بسیار وخیمی محبوس بود که آتش‌نشانان پس از دقایقی موفق به رها کردن و تحویل وی به عوامل اورژانس شدند که مشخص شد متأسفانه به علت شدت جراحات وارده جان باخته است.

به گفته سخنگوی آتش‌نشانی تهران، این عملیات پس از ایمن‌سازی و تحویل محل حادثه به عوامل پلیس راهور در ساعت ۴:۱۵ بامداد پایان یافت.

اورژانس , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , حوادث ,

اورژانس , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , حوادث ,

اورژانس , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , حوادث ,

اورژانس , سازمان آتش‌نشانی تهران , آتش‌نشانی , حوادث ,

۲۳۵۲۳۷

کد خبر 1348201

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =