قشقایی از جام فجر و تکرار موفقیت در آسیا می‌گوید

سایت فدراسیون وزنه برداری نوشت: ملی پوش وزنه برداری کشورمان گفت: تمام تلاشم را می کنم تا در مسابقات قهرمانی آسیا مانند قهرمانی جهان در تایلند، عملکرد قابل قبولی را به ثبت برسانم.

حافظ قشقایی پس از کسب سکوی نخست مسابقات دسته 61 کیلوگرم پنجمین دوره جام بین المللی فجر اظهار داشت: عملکرد تقریبا قابل قبولی را از خودم به نمایش گذاشتم. به تازگی وارد دسته 61 کیلوگرم شدم و امیدوارم بتوانم در مسابقات بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

 وی عنوان کرد: برنامه ریزی اصلی من برای حضور قدرتمند در مسابقات آسیایی است که سال آینده در قزاقستان برگزار می شود. تمام تلاشم بر این است تا عملکرد و مدالی را که در قهرمانی جهان در تایلند ثبت کردم، در پیکارهای قهرمانی آسیا تکرار کنم.

 نماینده کشورمان در دسته 61 کیلوگرم جام فجر متذکر شد: سطح مسابقات قهرمانی آسیا و جهان تا حدودی برابر است و امیدوارم بتوانم پاسخ اعتماد و زحمات کادر فنی را در قزاقستان به خوبی بدهم.

 حافظ قشقایی در مسابقات جام فجر که به میزبانی رشت برگزار می شود، در حرکت یکضرب وزنه های 115 و 120 کیلوگرم را بالای سر برد. وی در دوضرب نیز موفق شد رکوردهای 150 و 160 کیلو را به ثبت برساند.

256 251

کد خبر 1348607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =