۴۱۵ پروژه بمناسبت دهه مبارک فجر ۹۸ در البرز به بهره برداری می رسد

نماینده عالی دولت در استان البرز از بهره برداری ۴۱۵ پروژه با اعتباری حدود ۳۲۰۰ میلیارد تومان و کلنگ زنی ۴۲ پروژه با اعتباری ۸۰۵ میلیارد تومان بمناسبت دهه مبارک فجر ۹۸ در البرز خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین استان البرز  شهبازی با اعلام این خبر ضمن گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر و یاد و خاطره تمامی شهدای انقلاب اسلامی بویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به پروژه های بخش دولتی اشاره کرد و افزود: بر این اساس ۲۹۰ پروژه در شهرستان های استان بهره برداری می شود.
وی ادامه داد: در کرج ۶۰ پروژه با اعتباری حدود ۱۰۷ میلیارد تومان، در ساوجبلاغ ۱۱۴ پروژه با حدود ۹۲ میلیارد تومان، در نظرآباد ۳۶ پروژه با اعتباری حدود ۴۱ میلیارد تومان، در فردیس ۱۴ پروژه با حدود ۱۵ میلیارد تومان، در طالقان ۴۴ پروژه با حدود ۲۲ میلیارد تومان و در اشتهارد ۲۲ پروژه با حدود ۴۵ میلیارد تومان در بخش دولتی مورد بهره برداری قرار می گیرد.
شهبازی گفت: در این ایام بهره برداری از پروژه ادامه آزادراه شهید همت با اعتباری حدود ۵۰۰ میلیارد تومان و قطعه اول آزادراه تهران-شمال در محدوده البرز با حدود هزار میلیارد تومان اعتبار را با حضور مسئولان ملی خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه در مجموع ۳۰۵ پروژه دولتی با اعتباری حدود ۲۲۱۳ میلیارد تومان، در البرز بمناسبت این ایام آماده افتتاح است، افزود: از این تعداد ۱۳ پروژه نیز با اعتباری حدود ۳۹۱ میلیارد تومان در شرکت عمران شهرجدید هشتگرد است.
استاندار البرز به پروژه های بخش خصوصی در دهه مبارک فجر اشاره کرد و گفت: بر این اساس در کرج ۹ پروژه با اعتباری حدود ۷۳ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۷۱ نفر، در ساوجبلاغ ۲۱ پروژه با اعتباری حدود ۱۶۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۹۷۰ نفر و در نظرآباد ۲۲ پروژه با اعتباری حدود ۱۱۲ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۶۳۴ نفر افتتاح می شود.
وی اضافه کرد: همچنین در فردیس ۳ پروژه با اعتباری حدود ۲۰۷ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۴۸۵ نفر، در اشتهارد ۵۴ پروژه با اعتباری حدود ۴۱۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای هزار و ۲۰ نفر و در طالقان یک پروژه با اعتباری حدود ۱۴ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۸۰ نفر مورد بهره برداری قرار می گیرد.
شهبازی گفت: در مجموع ۱۱۰ پروژه بخش خصوصی با اعتباری حدود ۹۸۹ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۳ هزار و ۲۶۰ نفر در ایام دهه فجر در البرز به بهره برداری می رسد.
وی افزود: بمناسبت این ایام عملیات اجرایی ۴۲ پروژه با اعتباری حدود ۸۰۵ میلیارد تومان آغاز می شود.

46

کد خبر 1348741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =