برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی اعزام به بازی های المپیک و پارالمپیک 2020

سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک نوشت: صبح امروز و با حضور سرپرستان و مربیان اعزامی به بازی های المپیک 2020 توکیو، چهارمین کارگاه آموزشی ویژه این نفرات در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

از نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه های آموزشی برای کاروان اعزامی به المپیک 2020 که با حضور مدیران کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی المپیک برگزار شد، بیش از یک سال گذشت.
پس از برگزاری جلسات متعددی که در خصوص عناوین و چگونگی ارائه خدمات آموزشی به تیم‌های اعزامی به این رویداد مهم ورزشی برگزار شد، نخستین کارگاه مذکور که اختصاص به مباحثی نظیر روان‌شناسی ورزشی و برنامه‌نویسی تمرین داشت، در ابتدای شهریورماه 98 برگزار شد.


در ادامه سرپرستان و مربیان اعزامی به توکیو در دو کارگاه دیگر که در زمینه تغذیه ورزشی، علم تمرین، آشنایی و چگونگی استفاده از امکانات IT در دهکده بازی ها برگزار شد حضور یافتند.
 از ساعت 9 صبح امروز نیز چهارمین کارگاه آموزشی که به دو مبحث تمرینات فانکشنال و مسئولیت‌های حقوقی سرپرستان و مربیان اعزامی به المپیک  اختصاص  داشت، به ترتیب توسط دکتر مرتضی بهرامی نژاد و دکتر حسین آقایی نیا به شرکت کنندگان کارگاه ارائه شد.

255 251

کد خبر 1349043

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =