رضایت بی قید و شرط به قاتل پدر و خواهر/ به خاطر تماشای تلویزیون با خواهرم درگیر شدم!

ایران نوشت:پسر جوان که به‌خاطر تماشای تلویزیون خواهر و پدرش را به قتل رسانده بود، در جلسه محاکمه‌ای که صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری برگزار شد با رضایت بی‌قید و شرط اولیای دم از مرگ نجات یافت.

این جنایت شامگاه 15 فروردین سال 94 در خانه‌ای واقع در خیابان ایتالیا رخ داد و یک روز بعد ماجرا به مأموران کلانتری 107 فلسطین اعلام شد.
تیم جنایی در بررسی‌های اولیه دریافت که اجساد متعلق به پدر و دختر یک خانواده است که حسن 75 ساله بر اثر اصابت ضربات چاقو به ناحیه قفسه سینه و دخترش آرین 27 ساله نیز بر اثر خفگی به‌ قتل رسیده‌اند.
پسر خانواده به نام هوتن (متولد 1369) در اظهاراتش عنوان کرده بود پس‌ از ورود به خانه با صحنه جنایت روبه‌رو شده و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.
در شرایطی که هوتن مدعی عدم حضور خود در خانه در زمان وقوع جنایت بود، اما وجود آثار جراحت روی دستان او باعث شد تا کارآگاهان در این خصوص به تحقیق از وی بپردازند.
سرانجام وی لب به اعتراف گشود و گفت: «به خاطر تماشای تلویزیون با خواهرم درگیر شدم؛ خواهرم را داخل اتاق حبس کردم اما او با چاقوی آشپزخانه از اتاق خارج و به سمت من حمله‌ور شد که من چاقو را از او گرفته و او را داخل اتاق حبس و در اتاق را قفل کردم؛ در حالی که بسیار عصبانی شده بودم، به داخل اتاق رفتم و او را خفه کردم قصد داشتم تا برای صحنه‌سازی خواهرم را حلق آویز کنم اما موفق به این کار نشدم؛ در همین زمان پدرم وارد خانه شد و به داخل آشپزخانه رفت؛ چراغ آشپزخانه هنوز خاموش بود و پدرم هنوز از موضوع قتل خواهرم اطلاع نداشت که از پشت سر به او حمله ور شده و با همان چاقویی که توسط خواهرم مورد حمله قرار گرفته بودم، به پدرم حمله کرده و چندین ضربه چاقو به او زدم. پس از تعویض لباس‌ها از خانه خارج شدم؛ حدوداً ساعت 20:30 دقیقه بود که دوستانم به‌دنبال من در میدان فلسطین آمدند و با هم به سینما رفتیم و تا فردای روز جنایت، تا پایان بازی فوتبال در خانه اشکان ماندم تا اینکه اشکان مرا به خانه رساند و بعد به پلیس خبر دادم.»
بدین ترتیب پسر جوان بازداشت شد و بعد از صدور کیفرخواست برای وی پرونده صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران تحت رسیدگی قرار گرفت و در آغاز جلسه اولیای دم مقتولان با اعلام رضایت بی‌قید و شرط خود از مجازات هوتن چشم پوشی کردند.
بدین ترتیب پسر جوان از جنبه عمومی جرم محاکمه شد.
23302
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1349257

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =