خودروی زوج سارق درتعقیب و گریز واژگون شد

روزنامه جوان نوشت:رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض از دستگیری زوج سارقی خبر داد که در تعقیب و گریز مأموران پلیس خودروشان واژگون شد.

 سرهنگ سیف‌الله نوایی با اعلام این خبر گفت: روز سه‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه، مأموران کلانتری هنگام گشت‌زنی در محدوده شهرک نفت به یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ با دو سرنشین که مرد و زن جوانی بودند، مشکوک شدند و دستور ایست دادند. راننده خودرو وقتی با دستور ایست مأموران روبه‌رو شد با گذاشتن پا روی پدال گاز با سرعت بالا اقدام به فرار کرد تا به این ترتیب تعقیب و گریز مأموران و متهمان آغاز شود. متهمان در حالی که می‌دیدند خودروی پلیس در تعقیب آنهاست، وارد بزرگراه شهید ستاری شدند و در نهایت پس از طی مسافتی کوتاه، راننده به علت سرعت بالا کنترل خودرو را از دست داد و پس از برخورد با جدول جوی آب کنار بزرگراه خودرو واژگون شد. پس از این راننده از داخل خودرو پیاده شده و به سرعت از محل گریخت و مأموران کلانتری هم سرنشین زن خودرو را بازداشت کردند.

مأموران در بازرسی از داخل خودرو، ۹ قلم اموال سرقتی لوازم خودرو را کشف کردند. رئیس کلانتری ۱۴۰ باغ فیض ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری به ۵۰ فقره سرقت با همدستی شوهرش اعتراف و مخفیگاه او را در یکی از شهرهای غربی تهران به مأموران معرفی کرد.

پس از این مأموران راهی مخفیگاه متهم فراری شدند و وی را همراه با مقدار زیادی اموال سرقتی دستگیر کردند.

سرهنگ سیف‌الله نوایی در پایان گفت: بر اساس برآورد کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقتی این زوج بیش از ۱۰۰ میلیون تومان است و در ادامه به دستور قضایی زوج سارق برای ادامه تحقیقات و شناسایی مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفتند.
17302
کد خبر 1349584

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =