واکنش ایوانکا ترامپ به پاره کردن سخنرانی پدرش

ایسنا نوشت:دختر رئیس جمهوری آمریکا به دنبال واکنش‌های شدید به نطق سالانه پدرش، به شدت منتقدان رئیس جمهوری آمریکا را محکوم و اظهارات و رفتار آنها را غیرقابل بخشش توصیف کرد.

به نوشته روزنامه اکسپرس، دموکرات‌های آمریکا به شیوه‌های مختلفی به این نطق سالانه اعتراض کردند از جمله عدم شرکت در این نشست، تشویق نکردن رئیس جمهوری و جدای از بقیه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان که متن سخنرانی سالانه رئیس جمهوری را پاره کرد.

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دنبال نطق سالانه پدرش در جریان مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز تمامی این اقدامات را غیرقابل بخشش توصیف کرد و گفت: ما در برهه زمانی‌ای قرار داریم که همگی باید به عنوان یک ملت گردهم آییم و موفقیت آمریکا را جشن بگیریم و به همین خاطر است که از نظر ما چنین رفتارهایی غیرقابل بخشش هستند.

ایوانکا ترامپ افزود: برای رئیس جمهوری آمریکا نطق سالانه یک فرصت فوق‌العاده برای برقرای ارتباط مستقیم با مردم آمریکا و به اشتراک‌گذاشتن موفقیت‌های دولت‌ بود.

وی ادامه داد: بدون شک همه ما شاهد رشد اقتصادی چشمگیر در آمریکا و این‌که چطور سیاست‌های رئیس جمهوری وضعیت زندگی بسیاری از مردم را ارتقاء داده، هستیم.

ایوانکا ترامپ تاکید کرد: متاسفانه همواره تمامی اقشار جامعه از افراد معلول و ناتوان گرفته تا آفریقایی – آمریکایی‌ها و آسیایی – آمریکایی‌ها از بیکاری رنج می‌بردند و این‌که ما در حال حاضر شاهد تاثیر مثبت سیاست‌های اقتصادی رئیس جمهوری بر سطح زندگی تمامی اقشار جامعه هستیم بسیار فوق‌العاده است. به همین خاطر است که باید به عنوان یک ملت گردهم آییم و موفقیت آمریکا را جشن بگیریم و افرادی که این اقدام را انجام نمی‌دهند از نظر ما قابل بخشش نیستند.

ایوانکا ترامپ در ادامه گفت: به نظر من تمامی افرادی که نطق سالانه را تماشا کردند و در کنار رئیس جمهوری و دیگر افراد جامعه این موفقیت‌ها را جشن گرفتند، آنچه را رخ می‌دهد کاملا مشاهده و درک کرده‌اند. ما کاملا مسیر کشور را تغییر داده‌ایم و رئیس جمهوری نیز به همین خاطر ابایی از نشان دادن هیجان و خوشحالی خود ندارد، چرا که این یک اتفاق فوق‌العاده برای آمریکاست و رئیس جمهوری می‌خواهد که این اتفاق روی زندگی تمامی مردم آمریکا تاثیر مثبت بگذارد.

دختر ترامپ افزود: آنچه به رئیس جمهوری و به همه ما که برای او کار می‌کنیم انگیزه می‌دهد، اشتیاق برای بالا بردن و ارتقای سطح کیفی زندگی تمامی آمریکایی‌هاست از جمله کارگران آمریکایی و تمامی افرادی که هیچ وقت به آنها توجهی نمی‌شود.

310311

کد خبر 1349790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۹:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  0 0
  برو عمو. پاریس هیلتون شماره دو
 • ۰۷:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  1 0
  خانم ایوانکا ، این آرامش برای آمریکایی ها با پا گذاشتند روی خون ملت های دیگر بدست آمده . نه با لیاقت پدر شما.
 • IR ۱۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  0 0
  ایوانکا درست گفته اقتصاد امریکا تو دوره ترامپ خیلی بهتر شده،،،نانسی پلوسی و دموکراتها احمقهای روزگارن،،،
 • IR ۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  0 0
  کاخ سفید را حسینیه خواهیم کرد
 • محمد IR ۲۰:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  0 0
  پدرت یه جانی کثیفه شاید امریکارو اباد کرده بله به قیمت نابودکردن بقیه ملتها پس حس انسان دوستی و انسانیتتون کجاس خیلی اسون هست ازدارا بدزدی به ندار بدی هنراینه خودت تلاش کتی از مال خودت ببخشی.امریکا داره از پولو مال کشورای دیگه به خودش تزریق میکنه یه کشورفرصت طلب .مردم بقیه ملتها همه جمع شدن تاامریکارو ابادکنن تف به این دنیا
 • یا حق IR ۰۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
  0 0
  یه کاغذ پاره شد وتو دختر ترامپ بی شرف خودتو برای پدرت جر زدی و میخوای سکته کنی پس چطور انتظار دارین دختر سردار اشکی برای پدرش نریزه. خداوند لعنتت کنه ترامپ بی همه چیز. خدا لعنت کنه تمام خانواده بی شرفت.خدا لعنت کنه جد آبادت.خداوند مرگ بسیار فجیعی را همراه بی آبرویی خودت وخانواده ات نصیبت کنه الهی آمین یا رب العالمین
 • IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۹
  0 0
  شما آشغال ها هرروز با کشتن بی گناهان جشن می گیرین ان شا ا...روزی ما جشن نابود شدن شمارو بگیریم