عزت‌اللهی: انتخاب اسکوچیچ هوشمندانه بود

ورزش سه نوشت: سعید عزت اللهی، هافبک ایرانی تیم یوپن بلژیک امیدوار است با انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی و حمایت مردم به موفقیت برسند.

سعید عزت‌اللهی درباره اتفاقاتی که در هفته‌های برای نیمکت تیم ملی افتاد، اظهار کرد: باتوجه به شرایط تیم ملی که در این مقطع قطع همکاری با آقای ویلموتس صورت گرفت، یک مقدار پروسه انتخاب سرمربی جدید طول کشید و هر روز هم اخبار ضد و نقیض می‌آمد، اتفاق خوبی با انتخاب آقای اسکوچیچ صورت گرفت.

او ادامه داد: من به‌عنوان بازیکن تنها وظیفه‌ام این است که بتوانم همه تلاشم را برای تیم ملی کشورم انجام دهم تا بتوانیم در کنار سایر بچه‌ها به موفقیت برسیم و در این راه نیاز به حمایت‌های مردم، فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش داریم.

هافبک ایرانی یوپن بلژیک درخصوص انتخاب اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی ابراز کرد: باتوجه به اینکه صحبت از کاندیداهایی دیگری مثل آقایان دایی و قلعه‌نویی هم برای سرمربیگری تیم ملی شده بود و همچنین بخاطر عدم توافقات یا مشاغلی که این عزیزان داشتند، در حال حاضر و در این مقطع انتخاب نسبتا هوشمندانه‌ای بود چون توافقی با گزینه‌های دیگر صورت نگرفت. به نظرم انتخاب عادلانه و خوبی بود و امیدوار هستم همگی دست به دست هم دهیم و از این مربی حمایت کنیم.

عزت‌اللهی با بیان اینکه آقای اسکوچیچ توانایی‌های زیادی دارد و بنده از ایشان شناخت دارم، ابراز کرد: در سن ۱۶ سالگی یک سال در ملوان با ایشان همکاری داشتم و سبک کار ایشان را می‌دانم. آقای اسکوچیچ دارای رزومه فوتبالی است، سالیان سال در باشگاه‌های خوب اسپانیا بازی کردند، مربی کاملا شناخته شده‌ای هستند و به لیگ برتر و فوتبال ایران آشنایی کامل دارند.

او تاکید کرد: باید از تیم ملی حمایت کنیم تا در فضای آرامی موجب پیشرفت تیم ملی شویم. یک سری مشکلات در بازی‌های قبلی پیش آمد که راه  صعودمان سخت شد، اما امیدوار هستیم با دعای مردم و همدلی همه اعضای تیم ملی با یکدیگر، این مسیر را هموار کنیم.

255 41

کد خبر 1349864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =