۱ نفر
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰
اسکوچیچ، گزینه به صرفه نیمکت تیم ملی

انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کمی غیرمنتظره بود و حالا تیم ملی کشورمان با این سرمربی کروات باید در چهار بازی آینده خود به میدان برود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سرانجام پس از مدت‌ها کش و قوس سرمربی جدید تیم ملی برای ادامه حضور در رقابت‌های انتخابی جام جهانی معرفی شد و حالا دراگان اسکوچیچ کروات باید تیم ملی کشورمان را در مسیر رسیدن به جام جهانی 2022 قطر هدایت کند. اسکوچیچ در چند سال اخیر در لیگ برتر حضور داشته سابقه حضور در تیم‌هایی چون ملوان، فولاد، خونه به خونه و صنعت نفت آبادان را هم دارد و نکته مهم درباره او این است که این سرمربی کروات یکی از ارزانترین مربیان خارجی لیگ برتر است و مثلا قراردادی که برای یک نیم‌فصل با تیم لیگ یکی خونه به خونه امضا کرد در حدود 150 هزار دلار بود. در این بین اخبار مختلفی درباره قرارداد سنگین این سرمربی کروات با تیم ملی شنیده می‌شود که اصلا درست نیست و ظاهرا فدراسیون فوتبال با اسکوچیچ قرارداد خوبی به امضا رسانده است که در حدود قراردادهای قبلی اوست و مبلغ ریالی آن از مبلغ قرارداد احتمالی با یک مربی داخلی برای نیمکت تیم ملی هم کمتر است که در شرایط فعلی که فدراسیون فوتبال کشورمان با مشکلات عدیده مالی مواجه است و حتی در تهیه قسط قرارداد سرمربی قبلی هم به مشکل خورد و ماجراهای قبل بازی عراق را به وجود آورد، این قرارداد با اسکوچیچ اتفاق خوبی به شمار می‌رود.

در مقابل شنیده می‌شود امیر قلعه‌نویی که او هم گزینه جدی هدایت تیم ملی بود، با باشگاه سپاهان قرارداد سنگینی امضا کرده که گرانترین قرارداد سال‌های اخیر یک سرمربی ایرانی به شمار می‌رود و همین موضوع در کنار مخالفت جدی شرکت فولاد مبارکه در نهایت قلعه‌نویی را در اصفهان ماندگار کرد. علاو بر این حضور اسکوچیچ روی نیمکت تیم ملی با توجه به این‌که او پیشینه رنگی ندارد و همواره یک سرمربی بی‌حاشیه بوده، جبهه‌گیری کمتری به همراه دارد که این باعث می‌شود جنجال‌ خاصی به وجود نیاید و تیم ملی فوتبال کشورمان با آرامش بیشتری برای چهار بازی آینده خود در را رسیدن به جام جهانی 2022 آماده شود.

255 41

کد خبر 1349941

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =