کامبیز دیرباز: برای سیمرغ گرفتن فیلم بازی نمی‌کنم

میزان نوشت: کامبیز دیرباز گفت: فیلمنامه و کارگردانی «خروج» از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و به نظرم این فیلم شانس بسیار بالایی در جشنواره فیلم فجر امسال دارد، اعتقاد دارم که فیلم سینمایی «خروج» متفاوت‌ترین فیلم ابراهیم‌کیا و بسیار دیدنی است.

کامبیز دیرباز درباره حضور خود در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر گفت: خوشبختانه امسال شانس این را دارم که با فیلم «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا به جشنواره فیلم فجر بروم، این فیلم امروز در کاخ رسانه اکران خواهد شد و به امید خدا با تماشاگران به دیدن این فیلم خواهم نشست. 

بازیگر فیلم «دوئل» درباره ایفای نقش در فیلم سینمایی «خروج» ساخته ابراهیم حاتمی‌کیا افزود: خوشبختانه توانستم امسال با این کارگردان بزرگ سینما همکاری داشته باشم، نزدیک به دو ماه پیش جلوی دروبین حاتمی‌کیا رفتم و تجربه بسیار بزرگی را پش سر گذاشتم.

وی درباره احتمال دریافت سیمرغ بلورین این دوره از جشنواره فیلم فجر تاکید کرد: من از همان اول یعنی با بازی در فیلم سینمایی «دوئل» که برایش سیمرغ گرفتم، هیچگاه به دریافت جایزه فکر نکرده و نمی‌کنم، من یک بازیگرم و تمام تلاشم این است که یک نقش را به بهترین شکل ممکن ایفا کرده و کارم را درست انجام دهم، اینکه بخواهم بگویم سیمرغ می‌گیرم اتفاقی کاملاً پیچیده است زیرا باید دید سلیقه داوران امسال چگونه است.

دیرباز پیرامون کیفیت فیلم سینمایی «خروج» خاطرنشان کرد: فیلمنامه و کارگردانی «خروج» از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار بوده و به نظرم این فیلم شانس بسیار بالایی در جشنواره فیلم فجر امسال دارد، اعتقاد دارم که فیلم سینمایی «خروج» متفاوت‌ترین فیلم ابراهیم‌کیا بوده و بسیار دیدنی است.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1350088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =