دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» در شهرستان فارسان برگزار شد

دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» با حضور یکصد نفر از خواهران کانون های فرهنگی هنری مساجد و حوزه علمیه خواهران در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین از شهرکرد،اسفندیار امیریان ضمن اعلام این خبر افزود: دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» با حضور یکصد نفر از خواهران کانون های فرهنگی هنری مساجد و حوزه علمیه خواهران به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.

 رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان افزود: ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و قرآنی، از مهم ترین اهداف برگزاری دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» در شهرستان فارسان بود.

وی ابراز کرد: دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» به منظور رونق گرفتن مساجد و بر اساس تأکیدات امام خمینی (رحمت الله علیه) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حوزه تربیت دینی از منظر خانواده و با محوریت مادران برگزار شده است.

امیریان، حذف پرخاشگری کودک، حوزه های روانشناختی کودک و مادر، نحوه برخورد با کودک و قرار دادن کودک در مسیر قرآن و مباحث مکتبی را از محتواهای دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» عنوان کرد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان افزود: دوره آموزشی «هر مادر ایرانی یک مربی قرآنی» به همت ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان، حوزه علمیه خواهران و بسیج مساجد و محلات چهارمحال و بختیاری و با حضور استاد فاضلی مدیر عامل موسسه ریحانه النبی کشور برگزار شد.

46

کد خبر 1350633

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =