نشست نقد و بررسی کتاب «کودکستان آقا مرسل» برگزار شد

نشست نقد و بررسی کتاب «کودکستان آقا مرسل» نوشته داوود امیریان در کتابخانه عمومی علامه محمدتقی ایوانکی شهرستان گرمسار برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان، نشست نقد و بررسی کتاب «کودکستان آقا مرسل» با حضور داوود امیریان، نویسنده کتاب؛ حسن نورمحمدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان گرمسار؛ علی دلیر، رئیس انجمن شعر و ادب شهرستان؛ جمعی از فرهیختگان، نویسندگان و کتابداران در سالن اجتماعات کتابخانه علامه محمدتقی ایوانکی شهرستان گرمسار برگزار شد.

 داوود امیریان، نویسنده کتاب «کودکستان آقا مرسل» با اشاره به این مطلب که این کتاب برگرفته از خاطرات دوران هشت سال دفاع مقدس است بیان داشت: نوشته این کتاب در قالب کاملاً واقعی البته بازبان طنز برای مطالعه نوجوانان به نگارش در آمده است.

وی افزود: تلاش شده در این اثر با لهجه بسیار عامیانه همراه با طنز، تصاویر زیبایی از اخلاص، صبر، ایثار و رشادت رزمندگان برای نوجوانان بیان شود.

 شایان‌ذکر است: تاکنون از داوود امیریان، بیش از ۲۸ عنوان کتاب منتشرشده است که بسیاری از اثرهای این نویسنده به‌صورت فیلم‌نامه به تولید رسیده است، همچنین این نویسنده موفق به کسب جایزه چهار دوره کتاب سال، ادبیات دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و جوایز دیگر شده است.

46

کد خبر 1351191

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =