۰ نفر
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰
عکس‌هایی که انرژی منفی ندارند

عکس‌های مستند کریم مسیحی، یعقوب‌زاده، زندی، غضبان‌پور، پورصمدی، مویدی و نقش‌بندی روی دیوار می‌روند.کورش کلهر که آثار این نمایشگاه را برگزیده است، عکاسی خالصانه، در خدمت صداقت بودن و به‌دور از سیاه‌نمایی و انرژی‌های منفی را از اهداف کار خود دانسته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایشگاه گروهی عکس با عنوان «پیش درآمد» با نمایش عکس‌های مستند مرتضی پورصمدی، مریم زندی، جاسم غضبان‌پور، یوریک کریم‌مسیحی، ساسان مویدی، اسعد نقش‌بندی وآلفرد یعقوب‌زاده از جمعه ۲۵ بهمن در فضای هنری همرس برگزار می‌شود.

این نمایشگاه را گروه عکاسی وهله با انتخاب کورش کلهر کیوریت کرده است. وهله با نگاه دقیق به عکاسی مستند سعی بر این دارد تا بتواند رفتار صحیح این گرایش را در ابعاد توانایی خود گسترش داده و از آن حمایت کند.

کلهر درباره این نمایشگاه نوشته است: «تمام ذهن من در رابطه با عکاسی معطوف به عکاسی مستند بوده و در این بخش ادامه مسیر داده و تلاش کرده‌ام تا بتوانم آثاری را ارائه دهم که جدای رعایت نمودن اصول و قواعد، به‌دور از سیاه‌نمایی و جریانات ناخوشایند باشد، این نگاه به عکاسی خالصانه در خدمت صداقت بوده و تمام توانم برای رسیدن به اثری دور از انرژی‌های منفی برای بیننده عکس‌هایم بوده و هست.»

نمایشگاه «پیش درآمد» از جمعه ۲۵ بهمن در فضای هنری همرس با حضور هنرمندان و علاقمندان افتتاح می‌شود و تا ۶ اسفند ادامه خواهد داشت.

۵۷۵۷

کد خبر 1352028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =