اسکوچیچ به آبادانی‌ها و ما بی‌احترامی کرد

سرمربی پیکان انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال را بی‌حرمتی دانست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد اظهار داشت: شرایط تیم ما به نحوی است که باید همه بازی‌ها را حساس و سرنوشت‌ساز بدانیم. بچه‌ها این موضوع را متوجه شدند و امیدواریم بتوانیم با برد مقابل فولاد تیم را بالا بیاوریم.

سرمربی تیم پیکان در مورد شانس بقای تیمیش نیز یادآور شد: من صد درصد می‌گویم که تیمم در لیگ برتر می‌ماند. من لیستی در دست مدیر باشگاه دیدم که در آن از ۱۵ مربی خواسته بودند به پیکان بیایند. وقتی این همه مربی می‌خواهند به این تیم بیایند، یعنی پیکان پتانسیل خوبی دارد. در مورد بازگشت خودم به لیگ هم باید بگویم با رزومه‌ای که من دارم، حقم نیست بیرون باشم، اما متاسفانه کسی رزومه را نگاه نمی‌کند. شما رزومه من در فولاد، استقلال خوزستان و سایر تیم‌ها را نگاه کنید. من فصل گذشته با شاهین شهرداری از لیگ دست اول به لیگ برتر آمدم، ولی یک مربی با اینکه تیمش را ششم جدول کرده او را بالا می‌برند، چون پشتش پُر است. در هر صورت خوشحالم مدیران پیکان به من اطمینان کردند.

ویسی در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به عنوان مربی تیم ملی نیز بیان کرد: چه بگویم؟ گفتن و نگفتن ما فرقی ندارد! به عنوان یک مربی که شاید حرفش برای چند نفر مهم باشد به نظرم مجبور شدند یک نفر را به عنوان سرمربی تیم ملی بگذارند و این کار را هم کردند. به عنوان سرمربی تیم ملی به این انتخاب احترام می‌گذاریم، اما این بی‌حرمتی است!
سرمربی پیکان درخصوص حضور روز گذشته دراگان اسکوچیچ در تمرین تیم فولاد و اینکه این مربی چرا در تمرین تیم پیکان حاضر نشده است، گفت: این اتفاق بی‌احترامی به ماست. از اول هم کار اسکوچیچ حرفه‌ای نبود. کاری که او کرد بی‌احترامی به مردم آبادان و لیگ برتر بود! اینکه یک مربی صنعت نفت را ششم کرده و حالا بیاید سرمربی تیم ملی شود، بی‌حرمتی است. مگر تیمش قهرمان آسیا شده است؟ اسکوچیچ همانطور که به مردم آبادان بی‌احترامی کرد به ما هم بی‌احترامی کرد. اگر قرار است بازی تیمی را نگاه کند، باید بازی هر دو تیم را ببیند. کی‌روش ۴ مربی را همزمان به تمرین‌ها می‌فرستاد و ما هم لذت می‌بردیم.

255 41

کد خبر 1352104

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =