واکنش رئیس ستاد انتخابات به تحریم انتخابات توسط دشمنان/ لیست نهایی احزاب اصلاح‌طلب تا دو روز آینده اعلام می‌شود

باشگاه خبرنگاران نوشت: رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مشارکت در انتخابات با منافع و امنیت ملی ایران گره خورده و مردم فریب دشمنان را نخواهند خورد.

جمال عرف معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به تحریم انتخابات توسط دشمنان،اظهار کرد: اینگونه موضوعات در قالب تحریم موضوع جدیدی نیست؛ طی ۴۰ سال گذشته در تمامی انتخابات، بیگانگان و عناصری که از مصالح و منافع کشور درک درستی ندارند دست به چنین  تفرقه افکنی هایی می زنند.

رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه در تمامی انتخابات مردم پاسخ جدی به اقدامات دشمن دادند،تصریح کرد: واقعیت موضوع آن است که این مشارکت با منافع و امنیت ملی ما گره خورده و مردم درک درستی از این ۲ مفهوم دارند؛ برهمین اساس در انتخابات دوم اسفند ماه نیز مشارکت قابل قبولی خواهند داشت.

اعلام لیست نهایی احزاب اصلاح طلب تا دو روز آینده

احمد شریف دبیرکل حزب همبستگی دانش آموختگان ایران و عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان درباره اینکه آیا قرار است اصلاح طلبان در تهران یک لیست واحد برای انتخابات مجلس ارائه کنند، گفت: طبق مصوبه شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان احزابی که برای انتخابات مجلس نامزد دارند، می‌توانند نامزد خود را معرفی کنند.

بنا بر گزارش باشگاه خبرنگاران او ادامه داد: قرار است حداکثر تا یک یا دو روز آینده احزاب اصلاح طلبی که نامزدهای آن‌ها مورد تائید قرار گرفته لیست نهایی خود را عرضه کنند.

۲۱۷۲۱۷

کد خبر 1352392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =