۰ نفر
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
انتشار اثری تازه از سیدمهدی شجاعی

مهر نوشت: تازه‌ترین اثر داستانی سیدمهدی شجاعی با عنوان «سلام بر وحی» از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر شد.

تازه‌ترین اثر داستانی سیدمهدی شجاعی برای مخاطبان نوجوان با عنوان «سلام بر وحی» روانه بازار کتاب شد. این اثر داستانی برگرفته از روایتی داستانی است درباره پیامبر و خاندانش که منشأ ظهور آیاتی از قرآن مجید می‌شود.

داستان به ماجرای بیماری حسنین (ع) و نظر حضرت‌علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و حسنین (ع) برای بهبودی باز می‌گردد. این خانواده سه روز روزه داری می‌کنند و در پایان هر روز مختصر افطار خود را نیز به مسکینی می‌بخشند و پس از روز سوم به دیدار پیامبر (ص) نائل می‌شوند و جبرئیل امین از جانب پرودگار بر آنها نازل شده و آیاتی از جانب خداوند بر پیامبر نازل می‌شود که در آن این جمع «خوبان روزگار» معرفی می‌شوند و وعده حفاظت آنها از آسیب و جایگاه رفیع آنها در بهشت به آنها یادآوری می‌شود.

شجاعی در این اثر داستانی خود با شناخت دقیق و درست از مخاطب روایت، با بیانی ساده و روان و استفاده از تصاویر روایی و جملات مالوف برای گروه سنی هدف، این واقعه تاریخی را بازآفرینی می‌کند و مخاطبش را مقابل قصه‌ای لطیف و آسمانی قرار می‌دهد.

این اثر با تصویرگری‌هایی ویژه از فرهاد جمشیدی نیز همراه شده است. وی دارای مدرک درجه یک هنری است و تصویرگری بیش از چهارصد عنوان کتاب و حضور در بیش از بیست نمایشگاه گروهی و انفرادی را در کارنامه کاری خود دارد.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1352979

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =