توسعە اقتصادی کردستان با همکاری و تعامل مدیران میسر خواهد شد

استاندار کردستان با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال و افزایش سرانه درآمدی از خواسته‌های به حق مردم است گفت: توسعه و رشد اقتصادی کردستان با همکاری و تعامل مدیران امکان پذیر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج ، بهمن مرادنیا در جلسه معارفه خالد جعفری در سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار با قدردانی از زحمات و تلاش های همه جانبه حسین فیروزی در این سمت گفت: دکتر فیروزی هر آنچه در توان داشت برای توسعه و اعتلای کردستان انجام داد.
وی ادامه داد: امروز سکان مدیریت اقتصادی کردستان به یکی دیگر از مدیران متعهد و کارآمد استان سپرده می شود.
وی با بیان اینکه به دلیل شرایط استان و وضعیت کشور، بخش اقتصادی از اهمیت خاصی برخوردار است ابراز امیدواری کرد: امیدواریم معاون جدید اقتصادی بتواند با بهره گیری از ظرفیت ها و ایجاد روحیه تعامل و همکاری گام های بزرگتری برای رشد و توسعه اقتصادی استان بردارد.
مرادنیا افزود: ایجاد اشتغال، کاهش بیکاری و افزایش سرانه درآمدی از خواسته های به حق مردم است که باید به آن جامه عمل پوشاند.
خالد جعفری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کردستان نیز در این مراسم اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم علی‌رغم وضعیف و محدویت اعتباری کشور با مدیریت جهادی قدم‌های بزرگی برای اتمام کارهای بزرگ شروع شده در استان برداریم.
خالد جعفری به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کردستان منصوب شد؛ این سمت پیشتر و به مدت ۶ سال در اختیار حسین فیروزی بود که مدتی پیش به عنوان معاون سازمان فنی و حرفه ای کشور معرفی شد.

46

کد خبر 1353035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =