برگزاری جشنواره در این فرصت کوتاه غیر ممکن بود اما خوشحالم که با تلاش عملی شد

مشاور نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد با بیان اینکه برای برگزاری این جشنواره همچون هر زایشی درد و رنج های بسیاری را باید تحمل کرد، گفت: این درد و رنج ها پس از تولد سبب رضایت می شود چراکه این فرزند در جلوی چشمانمان بالنده خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در یزد؛ مرضیه برومند در آیین رونمایی از پوستر نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد اظهارکرد: این جشنواره نیز با همه گرفتاری ها و مسایلی که بر سر راهش قرار داشت سرانجام متولد شد و مطمئنا با رشد هر چه بیشتر موجب رضایت می شود.
وی با بیان اینکه تیم اجرایی جشنواره تا قطعی شدن برگزاری این مهم در یزد فشارهای زیادی را تحمل کرده اند، افزود: به نظرم برگزاری این جشنواره در این فرصت کوتاه غیر ممکن بود ولی خوشحالم که درحال حاضر عملی شده است.
برومند با اشاره به تلاقی زمان رونمایی پوستر نخستین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی یزد با تولد حضرت فاطمه(س) و روز زن و همچنین حضور بانوان هنرمند و توانمند در تیم اجرایی و شورای شهر یزد از حاضرین خواست تا رونمایی از پوستر توسط بانوان حاضر در مراسم صورت گیرد.
این هنرمند سرشناس در حوزه نمایش عروسکی با بیان اینکه برای برگزاری این جشنواره نیاز به همراهی همه ارگان ها و سازمان ها داریم، گفت: اگر قصوری و کم کاری در این زمینه صورت گیرد، قطعا جشنواره موفقی نخواهیم داشت.

46

کد خبر 1353765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =