دستگیری سارق زن مرد نمای بزرگراه امام علی(ع)

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری یک دختر جوان با پوشش مردانه که دست به سرقت لوازم داخل خودرو می‌زد، خبر داد.

 سرهنگ رضا حیدری، رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا گفت: ساعت ۱۰ صبح دوشنبه مورخه ۲۸ بهمن ماه سالجاری در تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از سرقت ۲ مرد در مسیر کنارگذر بزرگراه امام علی «ع» از خودروهای پارک شده خبر داد که یکی از واحدهای گشت کلانتری که در نزدیکی محل حضور داشت سریعا به آدرس اعلام شده اعزام شدند.

وی افزود: ۲ سارق به محض مشاهده خودروی گشت کلانتری تصمیم به فرار گرفتند که یکی از آن‌ها توانست قبل از حضور ماموران فرار کند، اما جوان دیگر که ۲ کوله پشتی همراه داشت از سوی ماموران گشت کلانتری دستگیر شد و در این صحنه ماموران متوجه شدند این سارق ۲۸ ساله یک خانم با پوشش مردانه است.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا ادامه داد: این دختر جوان که با پوشش مردانه همراه جوان دیگر دست به دزدی می‌زند در اعترافاتش عنوان کرد که در هفته گذشته بیش از ۲۵ فقره سرقت انجام داده است و با فروش وسایل سرقتی هزینه اعتیادش به مواد مخدر شیشه را تامین می‌کند.

وی با اشاره به اینکه در بررسی ۲ کوله پشتی همراه این دختر جوان وسایل سرقتی زیادی از لوازم داخل خودرو به دست آمد، گفت: تحقیقات برای دستگیری همدست این سارق جوان ادامه دارد و دختر جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1354179

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =