پیشکسوت پرسپولیس:این تیم می‌تواند دوباره به فینال آسیا برسد

کاپیتان اسبق پرسپولیس می‌گوید:«کادر فنی پرسپولیس فهمیده و جسور است.این تیم می‌تواند تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان پیش برود.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛محمد پنجعلی کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که مدتی سرپرست این تیم هم بود، با اشاره به  نتایج پرسپولیسی ها در لیگ قهرمانان آسیا می گوید:«بازی با الدحیل که  از سرعت و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بود. من به عنوان یک پیشکسوت پرسپولیس و علاقه‌مند به فوتبال از دیدن این بازی کیف کردم اما حیف شد که پرسپولیس بازی را باخت. در همان دقایق اول، تمرکز تیم به هم ریخت و بازیکنان ۲ گل خوردند و در نهایت بازنده بازی بودند.»

او حرف هایش را این طور ادامه داد: «این اتفاقات در فوتبال پیش می آید ولی من فکر می کنم پرسپولیس به لحاظ مهره هیچ مشکلی نداشته باشد و ساختار دفاعی قدرتمندی دارد. در خط حمله هم تیم  زهر داری به نظر می رسد اما ساختار دفاعی تیم نیاز به تمرکز بیشتری دارد. نباید بابت یک خطا آن قدر اعتراض شود که تمرکز همه بازیکنان به هم بریزد. من معتقدم این فشارها با یک پیروزی دیگر برای تیم و باشگاه به زودی تغییر خواهد کرد و پرسپولیسی ها مشکلی برای ایجاد تغییر در روند نتیجه‌گیری خود ندارند.»

پنجعلی در نهایت گفت: «شکست مقابل الدحیل برای همه ما سخت بود اما این شکست نتیجه ای نیست که پرسپولیس را نا امید کند. در بازی دیشب هم دیدید که تیم خوب بود و بچه ها خوب بازی کردند.عقیده دارم که تیم ما می تواند تا مراحل پایانی لیگ قهرمانان و حتی فینال امسال پیش برود چون بازیکنان بسیار خوب و کادرفنی فهمیده و جسوری داریم. امیدوارم پرسپولیس از همه این مشکلات عبور کند. شکست ها قابل جبران هستند و مطمئنا پرسپولیس در بازی های آینده پرقدرت تر و با تمرکز بیشتری به میدان خواهد رفت و امتیازات شیرینی به دست می آورد.»

251 251

کد خبر 1354291

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =