رضایت‌ِ متقاضیانِ سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی ، اولویتِ مهمّ است

رییس کمیته‌ی حسابرسی عملکرد هیأت مدیره‌ی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران گفت: در ارزیابی عملکرد مدیرانِ شرکت‌های تابعه‌ی استانی، "رضایت‌ِ متقاضیانِ سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی" ، اولویت مهمّ است.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی چهارمحال و بختیاری ؛  طیب میرزایی در شهرکرد با اشاره به اهدافِ کلانِ حسابرسی عملیاتی،اظهار داشت: ارزیابی عملکرد، شناسایی فرصت‌ها و همچنین ارایه‌ی پیشنهاد برای بهبودِ عملیات ، از اهدافِ کلانِ کمیته‌ی حسابرسی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران است که به منظور حصول اطمینان از اثربخشی، کارایی و صرفه‌ی اقتصادی در شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی عنوان کرد: تشخیص توانایی‌ها و فرصت‌های بالقوّه در بخش‌های فنّی ، برنامه‌ریزی، صنایع کوچک، منابع انسانی ، فنّ‌آوری و همچنین شناسایی مخاطراتِ محتمل و مهمّ در شرکت‌های تابعه ؛  نه تنها  در ارتقایِ کیفیتِ پیاده‌سازی سیاست‌های کلانِ سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سطح استان‌ها مؤثر است بلکه کاستی‌های راهبردی را در نیل به اهدافِ سازمانی ، نمایان می‌کند.

میرزایی افزود: این روند علاوه بر حصولِ رضایت‌مندیِ  متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی به بهبودِ سودآوری، افزایش درآمدها و کاهشِ هزینه‌های شرکت شهرک‌های صنعتی در استان‌ها به عنوان بنگاه‌های خودگردان ، منجر می‌شود.

رییس کمیته‌ی حسابرسی عملکرد هیأت مدیره‌ی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به بسترهای سرمایه‌گذاری در چهارمحال و بختیاری تصریح کرد : با توجه به بازدید میدانی از شهرک‌های صنعتی  شهرکرد، بروجن، کوهرنگ ، سامان1 و سامان 2 ؛ خوشبختانه این استان از پتانسیل خوبی برای توسعه‌ی صنعتی به ویژه در برخی صنایع پایه برخوردار است.

میرزایی خاطرنشان کرد : ظرفیت‌های موجود در چهارمحال و بختیاری می‌تواند در همگرایی با مدیریتِ صحیح منابع و برنامه‌ریزیِ منظّم ، نتایجِ ارزنده‌ای در توسعه‌ی اقتصادی به بار آورد.

لازم به توضیح است در سفر رییس کمیته‌ی حسابرسی به استان چهارمحال و بختیاری ؛ علاوه بر بازدید از منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی و برخی از شهرک‌های صنعتی ، وضعیتِ موجودِ شهرک صنعتی شهرکرد نیز در نشستی با اعضای هیأت مدیره‌ی شرکت خدماتی این شهرک صنعتی مورد گفت‌وگو و بررسی قرار گرفت.

48

کد خبر 1355060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =