علی مطهری در حسینیه ارشاد رأی داد/ توئیت محمود صادقی در روز انتخابات با هشتگ #آمریکایی به خانه‌ات برگردد /نوبخت و سردار طلایی هم آمدند +عکس

ایسنا نوشت: علی مطهری در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کرد.

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس که به دلیل رد صلاحیت نتوانست در این دور از رقابت‌ انتخاباتی شرکت کند با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره‌ای مجلس خبرگان شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

واکنش توئیتری صادقی در روز انتخابات 

محمود صادقی نماینده تهران در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «به فرآیند معیوب احراز صلاحیت نامزدهای انتخابات انتقاد داریم، اما اظهارات مداخله‌جویانه‌ی مقامات دولت آمریکا؛ این یاغیان عهدشکن و ناقضان تعهدات بین‌المللی و پشتیبانان اصلی صهیونیست‌های غاصب را نیز شدیداً محکوم می کنیم.» او این توییت را با هشتک « آمریکایی به خانه‌ات برگردد» منتشر کرده است.

سردار طلایی در حسینیه ارشاد 

 سردار مرتضی طلایی ضمن حضور در حسینیه ارشاد برای شرکت در انتخابات در جمع خبرنگاران بیان کرد: حضور مردم بسیار خوب و مطلوب است، مردم ما مردمی ناشناخته هستند و همیشه معادلات را بر هم می‌زنند.

وی افزود: امروز هم به امید خدا معادلات را بر هم می‌زنند و با حضوری گرم و پرشور بار دیگر پشتوانه‌ای برای نظام و انقلاب خواهند بود.

محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه دقایقی قبل با حضور در حسینیه جماران آرای خود در یازدهمین دوره مجلس و میاندوره‌ای مجلس خبرگان رهبری را به صندوق انداخت.

27216

کد خبر 1355207
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها